Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Intradevar o colectie de oglinzi decorative unice si elegante puteti gasi vizitand site-ul www.elegance-decor.ro

Calitatea finisajelor si acuratetea detaliilor ofera personalitate si rafinament locuintei Dvs. indiferent de camera in care va fi amplasata oglinda.

Oglinzile dau o nota distincta incaperii...creaza stil. O camera cu oglinzi va fi intotdeauna mai deosebita si va crea un sentiment de libertate, de spatialitate.

Astept pareri de cum vi se pare gama noastra de oglinzi decorative. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alegerea oglinzilor ca decor iti poate aduce si un mesaj mai "subtil" si anume sa ai in atentie (si) Oglinda Alchimiei, oglinda in care vedem reflectata cum merge munca noastra, in interior. Altfel spus, aceasta oglinda este auto-observarea zilnica a starii noastre psihologice, pentru a vedea in ea daca diversele Agregate (labirinturile mintii) asupra carora suntem "invitati" a lucra, sunt pe cale sa faca loc Esentei sau nu.

(o sa postez , nu azi, ceva foarte frumos structurat de catre un prieten drag inimii si sufletului meu(pe un blog de-al sau). Trebuie sa caut, sa vedem, poate saptamana viitoare.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alegerea oglinzilor ca decor iti poate aduce si un mesaj mai "subtil" si anume sa ai in atentie (si) Oglinda Alchimiei, oglinda in care vedem reflectata cum merge munca noastra, in interior. Altfel spus, aceasta oglinda este auto-observarea zilnica a starii noastre psihologice, pentru a vedea in ea daca diversele Agregate (labirinturile mintii) asupra carora suntem "invitati" a lucra, sunt pe cale sa faca loc Esentei sau nu.

Asta da :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In feng shui zice ca nu e ok sa ai oglinda vizavi de pat, sa te oglindesti in somn, , etc. Voi ce ziceti?

Eu am asa si dorm bustean. Mai putin cind nu dorm. :yahoo:

Si face to face.

Se intretine f usor. Practic spal toata casa la curatenie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, m-am mutat intr-un apartament tip studio dintr-un complex rezidential de pe soseaua de centura si vreau sa-l fac sa para mai mare. Am inteles ca oglinzile dau senzatia de spatiu mai mare. E adevarat? Apartamentul l-am decorat in stil retro-vintage si ma gandesc ca ar merge una de acest gen.  Aveti idee unde pot sa gasesc o olinda mare vintage care sa nu fie foarte scumpa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×