Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Hack de 40 de milioane de carti de credit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

SANTA MONICA, Calif., June 18 /U.sa. Newswire/ -- A consumer group provided tips for consumers whose credit card information may have been put at risca by computer haccaers who illegally accessed the private financial information of approximately 40 million credit card accounts. The Foundation for Taxpayers and Consumer Rights (FTCR) said that new federal and state standards for database security and accountability must be establised.

Mai multe puteti citi aici : http://aolsvc.news.aol.com/news/article.ad...618153409990004

Se pare ca sa-au facut bad boys :- haccaeri astia americani si sa-au pus pe treburi mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nice!si eu vreau sa ma fac rau;) asa ca m-am apucat deja de treaba...m-am facut si eu un hackerash mai micutz:P am cumparat un cd cu ceva programele de hack si deja am nenorocit toata reteaua mea:) www.bundle.lx.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nice!si eu vreau sa ma fac rau;) asa ca m-am apucat deja de treaba...m-am facut si eu un hackerash mai micutz:P am cumparat un cd cu ceva programele de hack si deja am nenorocit toata reteaua mea:) www.bundle.lx.ro

 

 

Si te lauzi cu asa ceva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease: of ......au aparut in ziar sunt smecheri nu ? eu nu prea cred cu atat cu cat nu te stie lumea cu atat e mai bine ......e mai sigur ....si dovada de inteligentza.....dovada de inteligentza sa ai 40 de milioane de carti de credit si sa faci in ashea fel in cat bani sa fie ai tai .....dupa ce faci 5 ani de puscarie .....ca fix atat se face indiferent de suma .....vei iesi cu un cont gros in banca......:cheer: succes :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×