Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie-mi placea sa merg cu patinele atunci cand eram mic si era gheata pe asfaltul din fata blocului. Cadeam mai mereu pe gheata. O singura data am fost la patinoar, anul trecut. Si am cazut si acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie-mi placea sa merg cu patinele atunci cand eram mic si era gheata pe asfaltul din fata blocului. Cadeam mai mereu pe gheata. O singura data am fost la patinoar, anul trecut. Si am cazut si acolo.

Cat de mic ? :blink:

 

Eu nu imi mai amintesc de atunci . :yes:

Stiu doar ca plecam singur de acasa la patinoar, si ma uitam la meciurile de hochei cand juca Steaua .

Ce imi mai placea cum patina Cazacu.. :good: si voiam sa patinez si eu ca el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat de mic ? :blink:

 

 

Pai prin '95-'96, cam asa.

N-aveam dom'le pe vremea aia laptop, conexiune la net, alea alea. Doar Cartoon Network sau Discovery, numai ca aveam un singur TV in casa si se uita tata la stiri. N-aveam nici Lego, sau Nintendo... ca alea erau la moda atunci. Asa ca, dupa ce-mi faceam temele (daca le mai faceam) ieseam afara iarna cu patinele, sau cand era zapada mare, la sanius. Culmea frate, ca pe vremea aia mai era si iarna adevarata.

Editat de Liviu_phz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa iau si eu lectii de patinaj. Stiu sa merg, dar vreau sa invat ceva mai multe figuri. Sunt din Bucuresti si pe internet am gasit cursuri doar pentru copii mici. Cursuri pentru adulti stie cineva?

 

 

Ofer lectii de patinaj, nivel incepatori, mediu si avansati. (Nu este vorba de patinaj artistic.)

Daca vrei sa mai inveti cate ceva "figuri" (schimbari de directie, diferite frane, sarituri, etc) contacteaza-ma pe mateiciuc_sergiu@yahoo.com sau pe mess: mateiciuc_sergiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×