Sari la conținut
Forum Roportal
danutza92

Artroplastie de sold

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mama mea are 71 de ani si a fost diagnosticata cu osteonecroza aseptica. la spitalul municipal bucuresti mi s-a spus ca are nevoie de o operatie pentru protezare sold. v-as ruga sa-mi spuneti cand se stabileste care este proteza adecvata, se iau masuri, cand, cum se procedeaza ....

 

si va rog sa ma sfatuiti si cu ce trebuie sa ma pregatesc pentru medici : anestezist, chirurg prima mana , chirurg - mana a doua ? cat se plateste pentru proteza ?

 

stie cineva care sunt conditiile din spitalul municipal? da, stiu e oprescu acolo, dar totusi stie cineva care este realitatea ? :jester:

 

in cat timp se recupereaza pacientii ?

 

puteti sa ma ajutati cu informatii ?

 

multumesc si va doresc la multi ani si muuuuuulta sanatate !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma poate ajuta cineva cu informatii ! este urgent !

 

 

 

 

mama mea are 71 de ani si a fost diagnosticata cu osteonecroza aseptica. la spitalul municipal bucuresti mi s-a spus ca are nevoie de o operatie pentru protezare sold. v-as ruga sa-mi spuneti cand se stabileste care este proteza adecvata, se iau masuri, cand, cum se procedeaza ....

 

si va rog sa ma sfatuiti si cu ce trebuie sa ma pregatesc pentru medici : anestezist, chirurg prima mana , chirurg - mana a doua ? cat se plateste pentru proteza ?

 

stie cineva care sunt conditiile din spitalul municipal? da, stiu e oprescu acolo, dar totusi stie cineva care este realitatea ? :spiteful:

 

in cat timp se recupereaza pacientii ?

 

puteti sa ma ajutati cu informatii ?

 

multumesc si va doresc la multi ani si muuuuuulta sanatate !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×