Sari la conținut
Forum Roportal
sereniti

Sex... de cate ori pe saptamana?

Evaluează acest topic

SEX... de cate ori pe saptamana?  

170 membri au votat

  1. 1. Tu esti...?

    • Barbat
      85
    • Femeie
      85
  2. 2. De cate ori pe saptamana faci sex?

    • mai putin de o data pe saptamana
      37
    • 1-2 ori pe saptamana
      41
    • 3-4 ori pe saptamana
      53
    • in fiecare zi a saptamanii o data
      12
    • in fiecare zi a saptamanii de mai multe ori pe zi
      27
  3. 3. Esti multumit de frecventa partidelor de sex?

    • Da... in principiu e ok
      105
    • Nu... asi vrea mai mult
      65


Postări Recomandate

Eroarea aparuta a fost:

Nu ati selectat o optiune din sondaj. Va rugam sa va intoarceti si sa va asigurati ca ati facut click pe unul dintre butoanele radio, din apropierea optiunii pentru care doriti sa votati

La prima intrebare bifezi "barbat", Exe...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca observatie generala: cel putin cateva raspunsuri false...Raspunsurile descrise de repondenti nu se incadreaza in...curba lui Gauss, deci cineva a mintit, mai ales la capitolul "de cateva pe zi".

Caz personal:

Sotia imi da mai putin decat am nevoie (vezi declaratii - in opinia mea dovezi monstroase de egoism - "o data pe saptamana ca atunci este mai puternic/imi vine mai tare). Stimata doamna sunt sigur ca daca iti vei prinde sotul cu o amanta ai sa spui ca "ie din cauza ca barbatii este porci!".

 

Mie sotul imi da mai putin decit am nevoie... Ne-am casatorit de abia jumatate de an si spre exemplu in ultima luna am avut doar de 2 ori sex si asta dupa ce eu am insistat. Arat foarte bine, am 25 de ani, nu sunt complexata in sex... Chiar imi vine si mie sa-l insel si sunt sigura ca dupa asta o sa spuna "toate femeile e curve".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie sotul imi da mai putin decit am nevoie... Ne-am casatorit de abia jumatate de an si spre exemplu in ultima luna am avut doar de 2 ori sex si asta dupa ce eu am insistat. Arat foarte bine, am 25 de ani, nu sunt complexata in sex... Chiar imi vine si mie sa-l insel si sunt sigura ca dupa asta o sa spuna "toate femeile e curve".

 

Editat de Obsoletus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie sotul imi da mai putin decit am nevoie... Ne-am casatorit de abia jumatate de an si spre exemplu in ultima luna am avut doar de 2 ori sex si asta dupa ce eu am insistat. Arat foarte bine, am 25 de ani, nu sunt complexata in sex... Chiar imi vine si mie sa-l insel si sunt sigura ca dupa asta o sa spuna "toate femeile e curve".

Ce te face sa crezi ca nu spune asta, deja ?

Gandindu-se ca tu esti exceptia ce confirma o regula.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×