Sari la conținut
Forum Roportal
danillo

Tricou de fata sau de baiat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu nu imi dau seama daca e de fete sau de baieti...parca parca de fete,dar poate fi si unisex,oricum parerea mea e ca daca iti place,poti sa il porti fara probleme :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor!

 

Nu, demult am primit un tricou Versace... Dar stiu daca e de fata sau de baiat... :sweating:

V-as ruga tare mult, pe cei care stiu, sa'mi spuna si mie. Ca'i pacat sa'l tzin aiurea in dulap.. daca este sa'l fac si eu cadou la cineva.

Am atasat o poza, in care sper k se vede.

 

Multumesc anticipat!

 

 

din cate vad eu, de baietzi, care-i baiul, e finutz, eu zic sa-l porti fara probleme. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic cai prea dragut....sau cum ar spune unii ,,misto''....ce conteaza?dacati place poartal...daca nu dal cuiva...nu zic sal porti afara(mai ales daca tii extrem de mult la modul cum te imbraci..desi eu las purta oriunde)dar prin casa sau pe langa bloc merge :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca e pentru fete, e rosu, e finut ... daca esti baiat danillo il poti face cadou unei fete, mi se pare un pic prea finut pentru un baiat :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand a deschis topicul,ma gandesc ca si-a mai cumparat cateva duzini de tricouri...si cel rosu o fi deja carpa ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×