Sari la conținut
Forum Roportal
Laryy

Hackers

Postări Recomandate

Ma enerveaza astia care comenteaza si ei doar ca sa se afle in treaba.

PS: pentru cei interesati, mi-am facut un forum despre asta. Pot sa pun adresa aici?

N-ai voie, e impotriva regulamentului ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai trebuie sa fie ceva cu varsta asta 15-16 ani :) ca si io cand aveam varsta asta toti mircarii vb de hakareala :D :dance4:

 

si se credeau asa de cool ca stiu ceva deosebit ....

 

ai ai ai mai copii de ati creste voi si sa vedeti ca furand din hackrit este egal cu 0 :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

IPul meu este 85.186.205.133 , hai intra in calculatorul meu daca esti tare .

 

E la aceasta fraza probabil ca 100 % din hacarii(script kids) nostri o sa intre in priza .

 

Cei din categoria mentionata in posturile anterioare(aia cu programarea , algoritme etc. o sa ia in bataie de joc acea fraza sau nici nu o s-o vad) .

 

PS:IPul chiar exista , sunt curios sa vad cate portscanuri o sa apara :santa2: .

Editat de Aiurea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IPul meu este 85.186.205.133 , hai intra in calculatorul meu daca esti tare .

 

E la aceasta fraza probabil ca 100 % din hacarii(script kids) nostri o sa intre in priza .

 

Cei din categoria mentionata in posturile anterioare(aia cu programarea , algoritme etc. o sa ia in bataie de joc acea fraza sau nici nu o s-o vad) .

 

PS:IPul chiar exista , sunt curios sa vad cate portscanuri o sa apara :santa2: .

un ip se afla foarte usor pt ca aia e adresa ta si orice sait accesezi iti citeste ip-ul. Cum pare a fi un ip permanent de rds nici nu ai cum sa-l schimbi. Un hacker nu va citit niciodata mesajul asta pt ca e prea ocupat cu programele lui, si chiar daca din greseala ajunge sa citeasca un astfel de mesaj mai degraba ar rade decat sa se apuce sa-ti sparga tie calculatorul doar ca sa arate ce stie sa faca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

KeNeTix daca afirmi asa ceva inseamna ca nu esti decat un mic copil care nu-si vede lungul nasului, stai toata ziua in casa si postezi pe forumuri ... ori intri din an in paste pe net si iti dai cu parerea despre ceva ce nu sti.... insa in caz nu la tine nu a ajuns stirea incepand din anul 2005 mai exact pe la mijlocul anului romania a fost declarata ca tara nr.1 in materie de hackeri cu cele mai mari distrugeri si atacuri electronice devansad astfel dupa foarte mult timp pe campioana India.

PS: si grija ce si cum vb in numele altora pt ca nu este frumos sa jignesti. La multi ani si Sarbatori Fericite.

 

Cu drag RoHacks Team / rohacks.org / ro-hacking.com

Editat de Baronul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa...uite mai...din noroc am ajuns aici ... nu mai are rost sa spun si eu ca hackeri romani sunt buni..ce vreau sa spun este ca ma intereseaza un hacker bun sau cel putin sa imi faca cineva legatura cu el... pentru stiinta mea numai :D... nu raman dator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaaa...uite mai...din noroc am ajuns aici ... nu mai are rost sa spun si eu ca hackeri romani sunt buni..ce vreau sa spun este ca ma intereseaza un hacker bun sau cel putin sa imi faca cineva legatura cu el.

Iti fac eu legatura cu un hacker. :doh:

 

... nu raman dator

Dar ce-mi dai daca iti fac legatura cu un hacker? :tongue:

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×