Sari la conținut
Forum Roportal
Laryy

Hackers

Postări Recomandate

Tema cu si despre haccaeri...

 

Tot ce stiti despre ei...

 

Cunoasteti vreun haccaer?

 

Aveti pareri sau idei?

 

Sau pur si simplu vreti sa spune-ti ceva legat de haccaeri

 

Spune-ti aici!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haccaeri in Romania ? AHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA rad de ma rup, or fi 8) da` cine`i cunoaste ? ce vrei tu sa spui prin "haccaer" ? chestiile alea care le-ai vazut in filme ? sau restu : mirc stuff, scaript caiddiez cu publicitate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

majoritatea haccaerilor la noi in romania sunt "aia" de stiu sa deschida calculatorul si au aflat(cu greu in cativa ani) cum sa foloseaza un program de floadat sau alt program care dauneaza. Thats romanian haccaers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia nu se cheama "haccaeri" 8)) aia sunt tatici :De deja sunt ma care o ard a haccaeri ... ca am spart ca am facut :) si cand il intrebi cu ce se mananca ceea ce a facut el zice : ./lamescan class a b . cand ii auzi mori :) iti vine sa razi. Sunt anu 3 la fac de info ... facem si noi worcasopuri de linucs , pana mea ne invatsa sa securizam... si diferite chestii ... si alea sunt interesante ... haccaingu` nu e pentru romani .. dar daca luam ca exemplu mircu :) asta o facut multi haccaeri ... nu vezi e plin underNETu de "haccaeri romani" ca eu is ala de la galati sau buzau nu ai auzit de mine ? ca am spart si am facut ... lasa-ma nene ca ma plictisesc in rimele tale. Probabil cel care a pus intrebarea e un wannabe :) vrea si el sa stie cu ce se mananca

 

 

/sbin/iptables --flus ma :)

@wannabez:de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Laryy Haccaer.. e bun.. face bine.. Craccaer defapt.. sparge sisteme.. si blalal. deci Haccaer foloseste numa unix sau linux.. nu foloseste sisteme ca windows si cacatele astea :De :De la noi in romania . nu prea este. paote dar se ascund si nu se afla despre ei 8) ...

 

Sigur ca sunt haccaeri ce sparg sisteme sa afle datele si sa le destine la alti si buuum castiga un banut :De

 

Haccaeri is buni dar exista si mai buni decat ei F.B.I :De :De aia cred ca ii rezolva rapid pe Haccaer.. un haccaer adevarat.. e greu de gasit .. poate e un gab vaisamar de el doar sa mascheaza asa sa nu stie de el.. sau boschetar poate fii.. si cerceste si cand incolo el e super bogat etc..

 

8) cam atat.. ca altceva nustu . nu prea am chef sa zic de ei ma doare mainele :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca romanii sunt depasiti 8) in aceasta privinta... si ca unii dintre noi au ramas prea mult impresionati de filme... :yawn:"

E un subiect de mult fumat.... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai vezi cate 2-3 in romania la 22 de milioane de oameni pe care-i poti numii, dar in rest, just some stupid caids, care se dau h4x0ri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×