Sari la conținut
Forum Roportal
nycole

Care e cea mai tare echipa?

Evaluează acest topic

pe cine preferi?  

52 membri au votat

  1. 1. tu cu cine tii?

    • manchester united
      12
    • real madrid
      6
    • arsenal
      3
    • liverpool
      5
    • barcelona
      14
    • inter milano
      2
    • chelsea
      4
    • as roma
      2
    • olympique lyon
      0
    • ac milan
      5
    • bayern munchen
      2
    • sevilla
      0


Postări Recomandate

Iubesc 2 echipe AC Milan, Manchester U si imi place Arsenal. Se-ntelege cat am suferit acum 2 sapt.

Nu stiu de ce, n-am putut suferi niciodata Chelsea si nici Real. Echipele nemtesti, niciuna, niciodata. Cormoranii sunt OK; pe vremuri imi placea si Barca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O echipa minunata :D TIN CU MAN.UTD :D :blink: ......cei mai buni!!!:D Abia astept sa ia cupa U.C.L :D .....

Adica sper sa scoata Chelsee :D ....Oricum d.p.m.d.v campionatul englezesc a fost si va fi cel mai tare :D!!! ;) :cheer: :good:

 

Sa fim seriosi Man.UTD ar merita cupa :D ....ce bucurie a fost pe capul meu cand a dat gol Schooles :D e jucatorul meu preferat :D el si Zidane :x,a da si Kluyvert :x

 

 

 

Apropo credeti ca se vor inscrie multe goluri in finala?Eu cred ca nu :) ....dar sper ca da :D (asa ca pronostic zic un 3-2 pt Man.UTD....sau penaltyuri :D )

 

a da sau asta :D

 

 

:D si vroiam in loc de aia care vomita sa pun asta :D :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa mine, amandoua echipele au sansele lor.

 

Da ;) stiu dar sunt si eu optimist desi...asta nu imi afecteaza cu nimic viata :haha: oricum parerea mea e ca noi ne uitam la fotbal de plictiseala :lol2: ....ca aia sunt platiti sa faca asta...:cry: asa ca noi ne uitam cam degeaba....in fn intelegi u....

Adik vroiam sa zic ca noi ne uitam la meciuri de divertisment ....sau de chichi-miki ca asa e normal :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×