Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

E o forma de independenta exprimata prea explicit via alegeri in decoratiuni :lol2:

 

Independenta asta e foarte sexy pentru unele tipuri de barbati (inclusiv subsemnatul)

 

 

ooo.... si oda lui Bush

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E misto tipa, am ascultat ultimele 2 albume in intregime si mi-au placut.

Ca piese preferate am ''Stupid girls'', ''Please don't leave me'', ''Sober''.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pink-performing-vmas-342f7916-6777-4344-

 

Pink performs at the 2017 MTV Video Music Awards at The Forum in Inglewood, California, on August 27, 2017


Avea urechile foarte decorate cu cristale sau diamante dar nu gasesc o poza de aproape.


Fetita ei era imbracata pentru ocazia de Carpet Rosu ca un baiat al Angelinei Jolie, sper ca n-o duce la transformat ca pana sa dau bine atentie nu stiam ca e fetita pe cine ne arta in prim plan pe ecran, desi vorbea de ea. N-am prins toata discutia decat pe la sfarsit si nici n-am vazut-o cantand. 


Serata avea ca tema transgenderismul si politica liberalista. 


Miley Cyrus nu s-a prezentat la party sa accepte un premiu prestigios desi a promis, fiind ocupata sa-si prepare CD-ul urmator sa nu fie prea in urma de la competitoarea Taylor Swift dar motivul este cu totul in alta directie.


Rod Stewart cel batrin, iar ne-a pus intrebarea ... Da Ya think I'm sexy???  si el a fost steaua, lumina si starul serii, pentru mine cel putin.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×