Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

keyboard silentios

Postări Recomandate

Salutare. Acum de sarbatori vreau sa imi fac si eu un cadou si sa imi schimb keyboardul (avand in vedere ca cel vechi are 3-4 ani...)

 

Important pentru mine e sa fie silentios. Am trecut prin Flanco la Baneasa si am vazut una dar am fost grabit si nu i-am notat marca :dance2: Era in jur de 750 RON (cam mult dar avea multe balarii care sincer nu le-as folosi foarte des si multe leduri si prostii)

 

Stie cineva alte tastaturi silentioase si mai ieftine, sau daca a fost cineva prin Flanco in ultima vreme poate sa imi zica si mie marca ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat, pretul e excelent pacat ca nu e USB. Insa sincer, daca imi cumpar procesor, memorie, hard etc etc de pe net, totusi keyboardul nu il pot cumpara ...

 

Trebuie sa il "simt"

Oricum multumesc pentru sfat, si o sa il caut in magazine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
arata beton

cat a costat?

zona numerica e diferita

ce poti spune?

diNOVO e moft, nu e tastatura! sa dai mai mult de 1mil pe o tastatura si sa nu ai garantie pe viata, mi se pare o aberatie. Asa, imi iau tastaturi A4 Tech de 150.000 bucata, ma tine 2 ani pe putin una, si concluzia e ca voi cheltui in vreo 60 de ani cit dai pe un diNOVO, care in maxim 5 ani e si asta dusa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

750 ron

 

si da, moftul se plateste

 

 

nu imi plac butoanele alea care apesi pe ele la greu ... asta abia o atingi

si ... most important sa fie silentioasa sa nu aud click click .... sa mai intre si firimituri printre taste si sa scartaie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×