Sari la conținut
Forum Roportal
XeQtr

Ce ii atrage pe baietii la fete? cum arata sau cum sunt pe dinauntru?:P

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Depinde de cat de mult timp a trecut de cand cei 2 se cunosc. Daca relatia a evoluat cat de cat si descoper ca am "concurenta", eu unul as da inapoi cu viteza maxima.

De ce?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de cat de mult timp a trecut de cand cei 2 se cunosc. Daca relatia a evoluat cat de cat si descoper ca am "concurenta", eu unul as da inapoi cu viteza maxima.

 

pai inca nu e relatie :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce?!

Asa-s eu... mai ciudat....

Sunt foarte deschis si o persoana care are un oarece interes in mine poate afla destule intr-un timp relativ scurt.

Din punctul meu de vedere sunt urmatoarele posibilitati

1. Persoana ma vrea, daca o vreau si eu => relatie

2. Persoana ma vrea, daca eu nu o vreau... poate sa se dea de ceasu mortii ca tot nu o sa fie relatie.

3. Persoana nu ma vrea si atunci ma retrag

 

Concurenta nu-si gaseste locul in scenariu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3. Persoana nu ma vrea si atunci ma retrag

Concurenta nu-si gaseste locul in scenariu...

Poate iti da de inteles ca nu te vrea dar de fapt... :crazy:

Ce faci intr'o situatie de genul asta?! Parca barbatii vor femei care cedeaza mai greu!

In cazul in care esti deja intr-o relatie, dar apare concurenta, ce faci, renunti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare ;) .. credeti ca il incurajeaza pe un baiat sa stie ca re concurenta.. sau il face sa dea inapoi.. bineinteles ca veti raspunde ca depinde de caracterul lui .. :crazy: .. dar vreau si eu un raspuns :)

Sigur că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate iti da de inteles ca nu te vrea dar de fapt... :cheer:

Ce faci intr'o situatie de genul asta?! Parca barbatii vor femei care cedeaza mai greu!

In cazul in care esti deja intr-o relatie, dar apare concurenta, ce faci, renunti?

Mie nu-mi plac fetele de genul ala. Preferatele mele sunt cele care stiu EXACT ce, cum si cand. Genul "vino incoace".

Nu caut sa "cuceresc" o femeie in sensul clasic.

 

In cazul in care sunt intr-o relatie si apare concurenta... sincer ma cam doare in fund. Nu cred in femei infidele. Daca nu am reusit sa-i ofer suficient de multe motive sa respinga EA concurenta... inseamna ca nu ma intereseaza persoana. Iar daca i-am oferit suficiente motive iar ea tot alege sa acorde atentie concurentei... n-are decat sa se duca cu concurenta.

 

Nu ofer jumatati de relatie astfel incat in cazul unei concurente sa pot plusa. Ofer tot de la inceput. Daca nu e de ajuns. Relatia nu are rost.

 

Ce ar trebui sa fac? Sa plang?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu-mi plac fetele de genul ala. Preferatele mele sunt cele care stiu EXACT ce, cum si cand. Genul "vino incoace".

Nu caut sa "cuceresc" o femeie in sensul clasic.

 

In cazul in care sunt intr-o relatie si apare concurenta... sincer ma cam doare in fund. Nu cred in femei infidele. Daca nu am reusit sa-i ofer suficient de multe motive sa respinga EA concurenta... inseamna ca nu ma intereseaza persoana. Iar daca i-am oferit suficiente motive iar ea tot alege sa acorde atentie concurentei... n-are decat sa se duca cu concurenta.

 

Nu ofer jumatati de relatie astfel incat in cazul unei concurente sa pot plusa. Ofer tot de la inceput. Daca nu e de ajuns. Relatia nu are rost.

 

Ce ar trebui sa fac? Sa plang?

 

pai daca e concurenta doar in mintea lui.. si ea stie ca il vrea pe el.. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca e concurenta doar in mintea lui.. si ea stie ca il vrea pe el.. :good: .. :cheer:

treaba lui... eu nu fac asa ceva... :cheer: am incredere in mine, am incredere in ce ofer. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×