Sari la conținut
Forum Roportal
XeQtr

Ce ii atrage pe baietii la fete? cum arata sau cum sunt pe dinauntru?:P

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Depinde unde are loc primul contact.

Daca il/o intalneste pe internet si este o persoana inteligenta si stie ce cauta, alege o minte pe masura exigentelor. Abia mai apoi cere o fotografie sau un webcam.

Daca intalneste persoana respectiva la o petrecere.. se prea poate ca selectia, instinctual, sa se faca initial pe baza aspectului fizic, daca nu exista posibilitatea, in prealabil, sa ii cunoasca o farama din personalitate si sa'si faca o idee.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde unde are loc primul contact.

Daca il/o intalneste pe internet si este o persoana inteligenta si stie ce cauta, alege o minte pe masura exigentelor. Abia mai apoi cere o fotografie sau un webcam.

Daca intalneste persoana respectiva la o petrecere.. se prea poate ca selectia, instinctual, sa se faca initial pe baza aspectului fizic, daca nu exista posibilitatea, in prealabil, sa ii cunoasca o farama din personalitate si sa'si faca o idee.

:blink: Yeap

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de atras ma atrage un trup sexy, bine evidentiat, sau doar o parte a trupului (sanii, palmele cu degete şi maniqura, buzele, coapsele care apar si dispar sub un sliţ lung, un funduleţ care face gropite cand fata paşeşte)

nişte ochi limpezi in care privind mă odihnesc, o privire sinceră blandă si gingasă care cere protectie

o privire indrăzneaţă obraznică ce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primu lucru la care se uita un baiat este fundul si sani

nu pre cunosc baiueti populari frumosi care sa umble cu fete frumoase , nici nam vazut pe strada asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
primu lucru la care se uita un baiat este fundul si sani

nu pre cunosc baiueti populari frumosi care sa umble cu fete frumoase , nici nam vazut pe strada asa ceva

 

Chiar, de ce oare... :roll:

 

Vorbesc serios, eu nu imi pot da seama de ce, voi ce credeti?

Editat de Malkia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar, de ce oare... :roll:

 

Vorbesc serios, eu nu imi pot da seama de ce, voi ce credeti?

eu am vazut si si cunosc un cuplu superb :lol2:

Dar in general parca asa e :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niste consideratiuni si intrebari retorice:

1. De ce crezi ca femeilor li se spuna"sexul frumos"???

2. La un om in primul rand te atrage aspectul fizic, si apoi interiorul (desi aici ai fost cam ambiguu, pentru ca, pe barbati, ii atrage in primul rand "interiorul" mai...ales daca este...ud!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare :) .. credeti ca il incurajeaza pe un baiat sa stie ca re concurenta.. sau il face sa dea inapoi.. bineinteles ca veti raspunde ca depinde de caracterul lui .. :crazy: .. dar vreau si eu un raspuns :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare :) .. credeti ca il incurajeaza pe un baiat sa stie ca re concurenta.. sau il face sa dea inapoi.. bineinteles ca veti raspunde ca depinde de caracterul lui .. :crazy: .. dar vreau si eu un raspuns :)

Depinde de cat de mult timp a trecut de cand cei 2 se cunosc. Daca relatia a evoluat cat de cat si descoper ca am "concurenta", eu unul as da inapoi cu viteza maxima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×