Sari la conținut
Forum Roportal
XeQtr

Ce ii atrage pe baietii la fete? cum arata sau cum sunt pe dinauntru?:P

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu lucrez la o clinica de chirurgie si am vazut cum sunt fetele pe dinauntru... nu e chiar asa atractiv... mult rosu... :jester:

N'am stiut cum sa ma exprim :jester:.. deci ma refer la cum se comporta si toate astea

Editat de XeQtr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N'am stiut cum sa ma exprim :jester:.. deci ma refer la cum se comporta si toate astea

si si ... noi baietii vrem pachetul complet... si frumoasa, si desteapta si devreme acasa :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum arata sau cum sunt inauntru?:jester:

Păi, de băieţi depinde, nu de ele. :jester:

 

Pe ăia superficiali,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt fata si nu am cum sti ce naiba ii atrage la mine, dar de ii atrage prea tare, am eu grija sa nu ii mai atraga.

 

Acu, serios , habar nu am ...daca spun ca ii atrag lucrurile ce tin de felul nostru de a fi, mi-ar veni sa-mi trag pumni. De ce? Nu am gasit unul sa fie impresionat de felul meu de a fi.

Daca remarca doar "airbagurile frontale" am grija sa ii tratez in asa fel incat sa o intinda rapid.

Poate juma-juma.

Asa -i?

Topicul e asa o continuare, acum ca te-ai impacat cu prietena? Chiar asa , pe tine ce te-a atras la ea? Fata care trebuia sa-si ajute mamica la curatenia de Craciun si cum tu aveai timp de frecat menta la calculator te-ai suparat ca nu te baga in seama.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca remarca doar "airbagurile frontale" am grija sa ii tratez in asa fel incat sa o intinda rapid.

Ştii cum se spune: "cine are, să-i trăiască, cine nu, să nu-şi dorească" :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar asa , pe tine ce te-a atras la ea?

pai sincer sa fiu mai mult cum arata deoarce nu consider ca o cunosc extrem de bine insa ne vom intalni maine si vom avea o discutie serioasa :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×