Sari la conținut
Forum Roportal
fericirea

Caut 10 viitoare mamici voluntare.

Postări Recomandate

- buna!

Pentru domnisoarele/doamnele interesate am nevoie de disponibilitatea a 5 dintre ele insarcinate in ultimul semestru, adica in ultimele 6 luni; cu conditia sa fie la prima sarcina. Pentru a li se aplica 3 chestionare psihologice scurte.Momentan nu pot spune mai multe despre cercetare pentru a nu periclita rezultatele.Voi trimite pe mail chestionarele si astept raspunsurile tot pe mail.Iar dupa cotarea lor, voi pune la dispozitie rezultatele pentru fiecare viitoare mamica in parte.

- multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- buna!

Pentru domnisoarele/doamnele interesate am nevoie de disponibilitatea a 5 dintre ele insarcinate in ultimul semestru, adica in ultimele 6 luni; cu conditia sa fie la prima sarcina. Pentru a li se aplica 3 chestionare psihologice scurte.Momentan nu pot spune mai multe despre cercetare pentru a nu periclita rezultatele.Voi trimite pe mail chestionarele si astept raspunsurile tot pe mail.Iar dupa cotarea lor, voi pune la dispozitie rezultatele pentru fiecare viitoare mamica in parte.

- multumesc!

in ultimele 6 luni ? pai asta vine dupa primul semestru ?

Cred ca ma incadrez... cat platesti sa fac chestionarul ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ultimele 6 luni ? pai asta vine dupa primul semestru ?

Cred ca ma incadrez... cat platesti sa fac chestionarul ? :flowers:

- da,daca se calculeaza primele 6 luni = primul semestru, si ultimele 6 luni = ultimul semestru.

- pentru ca e voluntar nu exista bani, dar vei avea posibilitatea sa afli rezultatul testelor pe anumite "paliere" ale personalitatii tale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- da,daca se calculeaza primele 6 luni = primul semestru, si ultimele 6 luni = ultimul semestru.

- pentru ca e voluntar nu exista bani, dar vei avea posibilitatea sa afli rezultatul testelor pe anumite "paliere" ale personalitatii tale.

Ok... oricum altceva mai bun nu am de facut :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ori primul, ori ultimul?!! sarcina are trei trimestre, nu doua semestre, bre :crazy: ca undeva, cele doua semestre se intre..patrund, ca sa zic asa.

Din amintiri nu se poate? :flowers:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ori primul, ori ultimul?!! sarcina are trei trimestre, nu doua semestre, bre :crazy: ca undeva, cele doua semestre se intre..patrund, ca sa zic asa.

Din amintiri nu se poate? :flowers:

 

- altfel formulat : din luna a 4-a incolo (luna 4,5,6,7,8,9)

- nu e o cercetare care se bazeaza pe amintiri, ci pe starea din prezent, de "aici si acuma".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- selectie incheiata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- da,daca se calculeaza primele 6 luni = primul semestru, si ultimele 6 luni = ultimul semestru.

 

Cauti femele de elefant, bre?

Ca pana si vacile au doar 9 luni de sarcina...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×