Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Green Day...hmmm...cea mai tare trupa punk...(corectatzi-ma dak grasesc)...

este una din preferatele mele,...

"Wake me up when september ends" este una din cele mai frumoase melodii p care le-am auzit vreodata...chear ji aqm,dupa atita timp de cind am asqltat-o prima data imi voca amintiri frumoase,de neuitat....intradevar o melodie frumoasa...mai reusita decit toate melodiile p care le-am asqltat...intradevar reflecta iubirea...(something like..."iubire in versuri") :cry: ...ji de asemenea ji "boulevard of broken dreams"...este prea frumoasa ji este intr-un fel o parte din inima mea,caci de multe oti mi se pare k "i walk alone"....ji "my shadow is only one that walks behind me".... :hi: :o: :o: :o: ;) aniway...i love Green Day... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut muream dupa Working Class Hero ( si aveam impresia ca e o melodie fff crestina...nu stiu de unde impresia asta) si acuma imi place.....

Boulevard of Broken Dreams e foarte tare !!!! Imi place s-o ascult cand sunt suparata ca-mi trece :yahoo: Melodia care nu o suport este Wake me up when September ends.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In playlistul meu prima melodie e Wake me up when september ends... Intradevar , o trupa magnifica .. no comment..

Melodii preferate : American Idiot , Wake me up when september ends , King for a day , All the time , When i come around , worry rock , walking alone , nice guys finish last , boulevard of broken dream .. i'm a big fan .. Punk's not dead ! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da e foarte tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ador green dayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..................................mel mea pref. este 21 guns :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×