Sari la conținut
Forum Roportal
syllver

help

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In momentul in kre incerc s m conectez la RDS,sa intru p mess,sa incerc de ex,sa-mi schimb avatarul,sau sa fac multe alte lucruri in calc,alte imi da erori de genul k ceva anume,depinde d caz, "...not found"...sa fie vorba de vreun virus??yo la asta m-am gandit,dat fiind k antivirusul meu nu mai functioneaza...ms anticipat

Editat de Anonymus Kline
Scrie corect, fara prescurtari si altele... asa cum ai invatat la romana...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In momentul in kre incerc s m conectez la RDS,sa intru p mess,sa incerc de ex,sa-mi schimb avatarul,sau sa fac multe alte lucruri in calc,alte imi da erori de genul k ceva anume,depinde d caz, "...not found"...sa fie vorba de vreun virus??yo la asta m-am gandit,dat fiind k antivirusul meu nu mai functioneaza...ms anticipat

Dacă ai fi un pic mai coerent, ar fi nemaipomenit. "404 not found" este eroare de http://, dar mess-ul nu are nici o treabă cu asta. Şi nici secţiunea hardware nu are nici o treabă cu asta. :cheer:

 

Poţi avea erori de DNS, dar asta se manifestă doar la prima accesare a unui server. Şi ţine de provider. Dar dacă apare acest gen de eroare şi la accesările următoare, nu mai poate fi eroare DNS.

 

Bottom line: fii mai coerent şi mai explicit şi nu deschide mai multe thread-uri pe acelaşi subiect.

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă ai fi un pic mai coerent, ar fi nemaipomenit. "404 not found" este eroare de http://, dar mess-ul nu are nici o treabă cu asta. Şi nici secţiunea hardware nu are nici o treabă cu asta. :cheer:

 

Poţi avea erori de DNS, dar asta se manifestă doar la prima accesare a unui server. Şi ţine de provider. Dar dacă apare acest gen de eroare şi la accesările următoare, nu mai poate fi eroare DNS.

 

Bottom line: fii mai coerent şi mai explicit şi nu deschide mai multe thread-uri pe acelaşi subiect.

Asha...in primul rand,yo zic k am explikt destul d clar c problema am,dat fiind k nu ma pricep f bn...in al doilea rand,dc ti s-a parut k nu's coerenta shi k n-ai inteles problema mea,d c te-ai mai chinuit sa-mi mai rasp??doar k sa-mi spui k n-am fost coerenta??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×