Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

Din pacate Dumnezeu le-a dat puteri paranormale unor ticalosi care nu stiu decat sa fure, sa violeze, sa ucida si sa tortureze oameni nevinovati. Acesti ticalosi care sunt ofiteri in cadrul Departamentului de paranormal al SIE (laudati de Basescu pentru activitatile lor) sunt de fapt "angajati part-time ai unor oameni de afaceri" carora le fac diverse servicii.

 

In 2001 am avut ghinionul sa intru in vizorul unor ticalosi chiar sub privirile lor. In loc sa-mi ofere ajutorul lor , asa cum ar fi facut orice "para" avansat , ei au facut un troc cu acei mafioti pentru a ma exploata ei (fiind profesionisti ) punandu-se astfel la dispozitia mafiotilor.

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

 

 

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

SFAT PENTRU TOTI PARANORMALII

 

STATI CAT MAI DEPARTE DE CEI DIN DEPARTAMENTUL DE PARANORMAL =DEPARTAMENTUL ZERO (DZ) sau cum se vor prezenta; FUGITI CAT MAI DEPARTE DACA II SIMTITI PE APROAPE!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..:) .tzzzz tzzz ...ce nenorociti...

..bine ca ne-ai informat, ca cine stie .. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

imi pare asa de rau ca s-a inchis topicul cu ...multumesc domnului ....ca tare as vrea sa-i multumesc ca mi te scoase in cale ....am si io vreo 3 puteri(capacitati)paranormale si ....daca ai fi buna sa vorbesti pentru mine la departamentul asta ..al paranormalitatii ...vreau si io un job part -time ...cu juma de norma ,mai fac si io un ban gramada .....promit sa nu fur,sechestrez si violez pe nimeni...doar daca ma supara ..:) ...si mai promit sa fug cat mai departe daca te simt pe aproape ...:doh:

Editat de nightwish
scos citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt fitzroy:

 

YES!

 

Pt red2shoes:

Eu am avut ghinionul sa-i intalnesc in feb 2001 la Sinaia, dupa care "coincidenta" a facut sa-i vad prin Timisoara, Sibiu, Bucuresti, Constanta ... Cel mai des ii poti gasi in compania Corinei Vantu ( fata lui Sorin Ovidiu Vantu) si a grupului ei infractional format din ziaristi , evrei, cativa masoni, agenti de asigurari (ING, INTERAMERICAN,AIG), diversi angajati bancari (LIBRA, BANCA CARPATICA, ROMEXTERRA).

 

Daca crezi ca te tin puterile sa stai cu astfel de indivizi, testeaza-ti si rezistenta la droguri si hipnoza ca fac si astfel de lucruri daca refuzi sa faci ce vor ei.

 

O descrie a lor o gasesti in "Viitor cu cap de mort" de Radu Grammar, o carte facuta la comanda lor , avand ca scop atragerea de paranormali in gasca lor .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
YES!

sub pretextul " ajutorului" si " orgoliului" cauta :cheer: ...... dar asta nu inseamna ca si gasesc ..... :cheer: iar " infiltrarea " in diferite " zone" ca " studiu" noilor recruti nu atesta decit ca sunt slabi :jester:iar daca " esti " atras de " parnormal" vin ei singuri..... iar daca " vad" ca doar vorbesti pleaca cum au venit....... :)

multa iubire

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pt fitzroy:

 

YES!

 

Pt red2shoes:

Eu am avut ghinionul sa-i intalnesc in feb 2001 la Sinaia, dupa care "coincidenta" a facut sa-i vad prin Timisoara, Sibiu, Bucuresti, Constanta ... Cel mai des ii poti gasi in compania Corinei Vantu ( fata lui Sorin Ovidiu Vantu) si a grupului ei infractional format din ziaristi , evrei, cativa masoni, agenti de asigurari (ING, INTERAMERICAN,AIG), diversi angajati bancari (LIBRA, BANCA CARPATICA, ROMEXTERRA).

 

Daca crezi ca te tin puterile sa stai cu astfel de indivizi, testeaza-ti si rezistenta la droguri si hipnoza ca fac si astfel de lucruri daca refuzi sa faci ce vor ei.

 

O descrie a lor o gasesti in "Viitor cu cap de mort" de Radu Grammar, o carte facuta la comanda lor , avand ca scop atragerea de paranormali in gasca lor .

 

:cheer: :cheer: :)

de la ce balamuc postezi ...adica pardon ,de la ce centru de din astia ...paranormalitati postezi ,iti dau voie intre doua electrosocuri ? :) stai linistita .....sunt apta sa fac fata tuturor categoriilor de droguri :cheer: :cheer: si ...sunt hotarata sa-i aranjez pe toti ...cu tot cu vantu' si fata lui ....vantorita ...ii voi vantura de nu se mai vad .... :)

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

Dar de unde stii ca erau paranormali? Adica un om obisnuit nu poate sa faca asa ceva?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

Din pacate Dumnezeu le-a dat puteri paranormale unor ticalosi care nu stiu decat sa fure, sa violeze, sa ucida si sa tortureze oameni nevinovati. Acesti ticalosi care sunt ofiteri in cadrul Departamentului de paranormal al SIE (laudati de Basescu pentru activitatile lor) sunt de fapt "angajati part-time ai unor oameni de afaceri" carora le fac diverse servicii.

 

In 2001 am avut ghinionul sa intru in vizorul unor ticalosi chiar sub privirile lor. In loc sa-mi ofere ajutorul lor , asa cum ar fi facut orice "para" avansat , ei au facut un troc cu acei mafioti pentru a ma exploata ei (fiind profesionisti ) punandu-se astfel la dispozitia mafiotilor.

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

 

 

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

SFAT PENTRU TOTI PARANORMALII

 

STATI CAT MAI DEPARTE DE CEI DIN DEPARTAMENTUL DE PARANORMAL =DEPARTAMENTUL ZERO (DZ) sau cum se vor prezenta; FUGITI CAT MAI DEPARTE DACA II SIMTITI PE APROAPE!!!!!!!!!

 

Socant ! Senzational ! Revoltator ! Oribil ! Incredibil,etc...Si alte titluri de pe prima pagina a tabloidelor...

Pai ce-ai putea sa faci (sa facem...) :

1. Procuratura...

2. OTV sau ziare de scandal (abia asteapta...! :cheer: )

3. Viza de SUA ori de CONGO...

4. Permis de port-arma sau de sabie ninja...!

5. Acatiste pe la biserici... Rugaciuni si blesteme...!

6. Curtea Europeana a Drepturilor Omului...

7. Biroul National Anticoruptie,Brigada Antiterorista, Curtea de Conturi sau afilierea la alte "clanuri" cu influenta...

8. O pancarta de 2X2 metri cu care sa defilezi prin centrul capitalei,Cotroceni,ministere...

9. Distonocalm sau un ceai cald...

Astept si alte sugestii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

Din pacate Dumnezeu le-a dat puteri paranormale unor ticalosi care nu stiu decat sa fure, sa violeze, sa ucida si sa tortureze oameni nevinovati. Acesti ticalosi care sunt ofiteri in cadrul Departamentului de paranormal al SIE (laudati de Basescu pentru activitatile lor) sunt de fapt "angajati part-time ai unor oameni de afaceri" carora le fac diverse servicii.

 

In 2001 am avut ghinionul sa intru in vizorul unor ticalosi chiar sub privirile lor. In loc sa-mi ofere ajutorul lor , asa cum ar fi facut orice "para" avansat , ei au facut un troc cu acei mafioti pentru a ma exploata ei (fiind profesionisti ) punandu-se astfel la dispozitia mafiotilor.

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

 

 

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

SFAT PENTRU TOTI PARANORMALII

 

STATI CAT MAI DEPARTE DE CEI DIN DEPARTAMENTUL DE PARANORMAL =DEPARTAMENTUL ZERO (DZ) sau cum se vor prezenta; FUGITI CAT MAI DEPARTE DACA II SIMTITI PE APROAPE!!!!!!!!!

 

Doamne , fata, ma sochezi.

Orice paranormal cunoaste cateva legi cosmice, macar asa pentru igiena spirituala...

Din cate am citit din cartea lui Radu Cinamar, DZ pare totusi o sectie para pusa totusi in slujba intereselor tarii. Si "Cezar Brad " ala, totusi, e o fiinta deosebita spiritual daca a putut face atatea chestii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×