Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

Tortura,crima,viol,furturi..."CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!! ",te-am citat..

Tu CONSTIENTIZEZI ce spui...? Sau nu intelegi sensul cuvintelor...?

Asteptam "spovedania" ta pe forum...! Cit mai repede,ca mai stii,vin paranormalii peste tine sau pe server...! :D

Sau ce visezi noaptea ne povestesti pe topic...? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A aduce pe cineva la tacere, se plateste.... dar nu numai din torturarea mea au facut acesti bani. Indivizii sunt pe statul de plata al multor "oameni de afaceri" din Romania.

asa si ? ce lagatura au cu tine? :D

 

eu zic sa nu mai citesti carti nocive , pentru ca'ti afecteaza judecata ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca si o curiozitate :credeti ca exista in Romania oameni cu capacitati paranormale ? I-ati intilnit ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PRY, tu de fapt ce doresti de la noi, cei care iti citim mesajele?.....ai talente artistice care te mananca si iti promovezi viitorul roman SF , sau.....vrei sa scapi de o belea reala?! ca nu reusim sa ne dam seama :lol2: daca ai nevoie de ajutor, zi tata, ca la medic, totul in detalii odata ce ai inceput , sa ne dam seama daca poate cineva sa te ajute,nu ne da "temperatura medie pe spital" :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

Din pacate Dumnezeu le-a dat puteri paranormale unor ticalosi care nu stiu decat sa fure, sa violeze, sa ucida si sa tortureze oameni nevinovati. Acesti ticalosi care sunt ofiteri in cadrul Departamentului de paranormal al SIE (laudati de Basescu pentru activitatile lor) sunt de fapt "angajati part-time ai unor oameni de afaceri" carora le fac diverse servicii.

 

In 2001 am avut ghinionul sa intru in vizorul unor ticalosi chiar sub privirile lor. In loc sa-mi ofere ajutorul lor , asa cum ar fi facut orice "para" avansat , ei au facut un troc cu acei mafioti pentru a ma exploata ei (fiind profesionisti ) punandu-se astfel la dispozitia mafiotilor.

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

 

 

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

SFAT PENTRU TOTI PARANORMALII

 

STATI CAT MAI DEPARTE DE CEI DIN DEPARTAMENTUL DE PARANORMAL =DEPARTAMENTUL ZERO (DZ) sau cum se vor prezenta; FUGITI CAT MAI DEPARTE DACA II SIMTITI PE APROAPE!!!!!!!!!

Nu vad ce ar avea acest birou sau elementele sale cu tine. Ce le-ai facut sau ce ai facut? Daca acest birou exista in realitate, atunci ei au alte atributii nu sa urmareasca civili si sa-i sechestreze fara scop. De altfel are dreptate Enki, de unde sti ca erau paranormali?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...aura fracturata este pentru copii mici... ;)

...cu o aura fracturata chiar si in-trun singur micuttttt loc...nu te incadrezi in rezonanta "Idealului" (deocamdata) la care am facut referire...

...Jocul despre care vorbesc eu trece dincolo de "aura"...

 

Mi-a placut expresia "aura fracturata"...! :P E cu gips,are si tija...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai des ii poti gasi in compania Corinei Vantu ( fata lui Sorin Ovidiu Vantu) si a grupului ei infractional format din ziaristi , evrei, cativa masoni, agenti de asigurari (ING, INTERAMERICAN,AIG), diversi angajati bancari (LIBRA, BANCA CARPATICA, ROMEXTERRA).

 

O intrebare : esti membra MISA ?

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?i...694&lang=RO

Editat de margelatru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca si o curiozitate :credeti ca exista in Romania oameni cu capacitati paranormale ? I-ati intilnit ?

 

 

corvus, raspunsul se gaseste chiar in avatarul tau...colea , sub laba cioarei :cheer: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corvus, raspunsul se gaseste chiar in avatarul tau...colea , sub laba cioarei :doh: :crazy:

 

da,ai dreptate. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×