Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

:P :D ;)

de la ce balamuc postezi ...adica pardon ,de la ce centru de din astia ...paranormalitati postezi ,iti dau voie intre doua electrosocuri ? :crazy: stai linistita .....sunt apta sa fac fata tuturor categoriilor de droguri :P :P si ...sunt hotarata sa-i aranjez pe toti ...cu tot cu vantu' si fata lui ....vantorita ...ii voi vantura de nu se mai vad .... :flowers:

Nu stiu daca postarea initiatoarei topicului e "la caterinca" ori pe bune dar nu-i departe de adevar. :airkiss: Tu,probabil faci parte din gasca...Red!

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
treaba cu "Intoarce si celalalt obraz"...este...la fel ca :D

nu ma iau de tine...sa nu ma intelegi gresit...

si treba cu "din instinct" nu vine de la mine...de la mine vine treba cu "constient"...pentru ca nu degeaba a dat de ei...si nu degeaba a patit ce a patit...daca ma intelgi???!!!

Asta spune si ea , ca nu degeaba . Daca va intelege de ce a dat, va ascede si va fi mai iluminata, daca nu , se va afunda in ura si energii negative .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai poate patternul ei a fost acela de alchimie interioara...in sensul transformarii dintr-o fiinta prinsa in iluziile Raului intr-un Razboinic al Luminii...unul care a experimentat pierderea si nu mai are nimic de pierdut....si in acest "castig" realizeaza faptul ca adevarata Viata se traieste la alti parametrii .... in care "iluziile" Raului sunt "iluzii" ... si "realitatea" lor tine de cat de mult le acordam noi "realitate" in sincronicitatea noastra...

Poate asta a fost scoala vietii in patternul ei actual ... pentru a se face Mare si Puternica ... si pentru ca in cativa ani sa serveasca in vreo armata/organizatie de Lumina serioasa si cu Keterul pe umeri...ajutand astfel la regenerarea planetara prin folosirea Constientizarii Fortelor Subtile relevate in Dvapara Yuga...(era lightning-bolt-ului... :D ).

Kali Yuga ia ajutat pe unii si pe altii sa impanzeasca cu "mizerie" Natura...dar lucrurile se schimba si noi sarim de la cele 5 simturi la o perspectiva in care vorba ... "Diavolul sta in detalii!" ... este cat se poate de evidenta.

 

Intotdeauna mai e ceva de pierdut, "cine nu are si ce are i se va lua". Sa nu ne pierdem scanteia divina...

Nu mi-ai zis de ce razbunare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai in cazul asta numai "spalarea cerebelului" ar face un bine. Cat despre ... "se vor gasi destui care sa-i sara in ajutor"...ma cam indoiesc....la cat de frati suntem cu totii pe aici...ma indoiesc tare ca cineva si-ar "deranja" fericirea pentru a-i lua pa aia la "bucati"... :crazy: Pana o sa fie omul total capabil de a crea "armonici"cu semenii lui...mai trece ceva timp...

Dar eu sper...chiar sper!

 

 

p.s. no fi aia frati cu SuperManu...dar nici inofensivi nu sunt...

:P Mi-ai luat replica din...taste!

Fata,wai...dar tu...tu...cum si de unde ajunsesi sa te incurci cu ei? :flowers: Ha? Ca ceva,miroase a pute in povestea asta.

Nu v-ati inteles pa impartitu' prazii? :D

 

 

Si daca nu degeaba i s-a intamplat ce i s-a intamplat perche razbunare?

Incearca sa explici chestia cu :P

Dorinta ei/lui nu tre' sa fie de "razbunare" , ci de luminarea acelor persoane, inteleptirea lor, venirea lor pe drumul cel bun. Cum sa construin o luma mai buna daca dorim noi insine raul?

:P Buna gluma... ;) Parca ai fi sora cu ellla!

"Cainelui turbat nu-i zice nimeni "cutzu"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e perfect corect ceea ce ai postat...dar mult prea "slab" in Putere pentru a exprima Adevarul Absolut/Armonicile Naturii in asa fel incat Forta Neagra de pe aceasta planeta sa se "volatizeze"!

 

 

misto sincronicitatea cu invatatura liu Mikhael... :D

 

 

...si cand m-am referit la "constient" si nu "instinctual"....m-am referit la Constient.

 

...aura fracturata este pentru copii mici... :P

...cu o aura fracturata chiar si in-trun singur micuttttt loc...nu te incadrezi in rezonanta "Idealului" (deocamdata) la care am facut referire...

...Jocul despre care vorbesc eu trece dincolo de "aura"...

Editat de Infinitus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am senzatia ca doar te'au ... violat, fara sa'ti plateasca . :D

Moartea unui copil se plateste cu sange.......

 

Inainte sa spui aberatii mai gandeste putin!

 

Doamne , fata, ma sochezi.

Orice paranormal cunoaste cateva legi cosmice, macar asa pentru igiena spirituala...

Din cate am citit din cartea lui Radu Cinamar, DZ pare totusi o sectie para pusa totusi in slujba intereselor tarii. Si "Cezar Brad " ala, totusi, e o fiinta deosebita spiritual daca a putut face atatea chestii...

 

Scuze pt greseala " Radu Grammar" , corect este Radu Cinamar.

 

Cateva lamuriri:

 

Parintii mei naturali au fost ucisi de securisti, iar eu si fratele meu am fost separati . Dupa '90 am "scormonit" prin gunoaiele securitatii pentru a-mi gasi fratele. O parte din securistii care ne-au ucis parintii sunt angajati ai lui Vantu, ceea ce a dus la o adevarata vendeta din partea lor.

Cu timpul am inteles si de ce. SUNT ZECI DE MII DE DOSARE CU COPII CARE AU FOST CRESCUTI DE ALTE FAMILII DECAT CELE NATURALE. Printre ele erau si ale unora din DZ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moartea unui copil se plateste cu sange.......

 

Inainte sa spui aberatii mai gandeste putin!

 

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , 
de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari 
etc. [b]In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, 
acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile 
pe care le-au facut.[/b]

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali ,
daca din asta mai scot ceva bani.

 

aberatii ? :D

 

daca'mi spui cum au facut ei milioane de euro din tortura ta si a familiei, s'ar putea sa'mi reconsider pozitia fata de tine, pana atunci insa... .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , 
de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari 
etc. [b]In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, 
acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile 
pe care le-au facut.[/b]

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali ,
daca din asta mai scot ceva bani.

 

aberatii ? 8)

 

daca'mi spui cum au facut ei milioane de euro din tortura ta si a familiei, s'ar putea sa'mi reconsider pozitia fata de tine, pana atunci insa... .

 

A aduce pe cineva la tacere, se plateste.... dar nu numai din torturarea mea au facut acesti bani. Indivizii sunt pe statul de plata al multor "oameni de afaceri" din Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×