Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

Aveai tu demonstratiile bune de le pastrezi secret de stat?

 

Adevarul nu poate fi explicat prin demonstratii false. Cauta tu orice lucru real si vezi daca esti in stare sa-l explici prin ceva fals .. daca poti sa faci asta, sa minti perfect credibil, intri si tu la paranormali.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai stie cineva ceva despre initiatoarea acestei teme? Sau poate a fost redusa la tacere....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

posibil....avand in vedere ca au trecut mai bine de 3 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, paranormalii de la noi sint....normali. :suicide:

Nu te amagi cu asta, de cei buni s-ar putea sa nu auzi niciodata! Aia nu dau nici in bobi la colt de strada si nici nu dezleaga cununii legate de popi :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te amagi cu asta, de cei buni s-ar putea sa nu auzi niciodata! Aia nu dau nici in bobi la colt de strada si nici nu dezleaga cununii legate de popi :o:

Dar cine a spus de astfel de paranormali pe aici? Aia cu bobii.

Paranormalitatea este ceva normal ptr toti. Cei care spun ca au de fapt s-au uitat in oglinda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ajuns la concluzia ca toti, dar absolut toti romanii sunt paranormali. E de ajuns doar sa ne uitam in jurul nostru.

Editat de lynxul_negru
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ajuns la concluzia ca toti, dar absolut toti romanii sunt paranormali. E de ajuns doar sa ne uitam in jurul nostru.

 

acum lasand gluma la o parte...daca toti romanii ar fi paranormali sau genii....am fi cea mai tare natie de pe pamant.. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum lasand gluma la o parte...daca toti romanii ar fi paranormali sau genii....am fi cea mai tare natie de pe pamant.. :o:

S-a pus iar capacul la oala. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Paranormalii sunt printre noi fara sa stim asta!

Am avut si eu o singura experienta de genul acesta, eram in Bucuresti, pe timpul lui Ceasca, terminasem treba si pentru ca mai aveam timp am intrat intr-o "bomba"

( alcool se servea adultilor dupa orele 10,00) si am comandat o halba cu bere in care am pus 100ml. de coniac; la o alta masa stateau doua "pitipoance" la care m-am holbat cam mult, asa ca una mi-a zis:"Plateste si pleaca!" Si exact asa am facut si m-am dus glont la Gara de Nord unde m-am urcat in tren.

Nici in ziua de azi nu stiu exact de ce am executat acea comanda fara sa fiu silit de nimic, iar tipele nu diferau cu nimic de cele de pe centura capitalei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×