Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

hm daca si eu as zice ce stiu mi ati sari in cap :) mai bine nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai spune aqma...makr asha putin...inkt sa ne facem o idee....shi promitem k nu sarim in kp....:)

deci>>>>??????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

totul sta in controlul undelor creierului care sub anumite metode neortodoxe pot fi interceptate , facute praf asta mai pe scurt :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totul sta in controlul undelor creierului care sub anumite metode neortodoxe pot fi interceptate , facute praf asta mai pe scurt :)

 

 

huh? qm asha..m`ai faqt curios shi mai lasat in ceatza....m`ai sedus shi m`ai abandonat...ia`o cum vrei...am zis eu pe scurt da` totushi...mai detaliaza putin....:(:o:

 

totul sta in controlul undelor creierului care sub anumite metode neortodoxe pot fi interceptate , facute praf asta mai pe scurt :friends:

 

 

baaa...park imi amintesc ceva legat de kestia asta...doar k nu mai shtiu prea multe....e vag oricum....detaliile sunt ashteptate...;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa zicem ca se poate sa fie adevarat. Unele lucruri sunt logice. Insa expunerea este disperata, chiar cu accente de paranoia. Povestea nu contine nici un fel de dovezi pentru a fi luata in serios. Daca ar fi actionat asa acei indivizi, nu aveau de ce sa omoare un copil. Ar fi omarat persoana incomoda. Te-ar fi avertizat sa renunti la cautarile tale si daca nu ai fi facut-o te-ar fi eliminat. Asa, acum ca nu mai ai nimic de pierdut, esti si mai periculoasa pentru ei.

Ce dovezi poti aduce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totul sta in controlul undelor creierului care sub anumite metode neortodoxe pot fi interceptate , facute praf asta mai pe scurt :blink:

g@bitzu

Eu cred ca se referea la yoga ca metoda neortodoxa.Si are dreptate cand spune ca aceasta metoda conduce ca undele creierului sa fie "facute praf"deaorece in exces ajungi la nebunie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ce puteri au acesti paranormali din Romania?

 

niciuna :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Intr-un sistem in care supravegherea populatiei este totala si absoluta (fiecare cuvant vorbit putand fi ascultat prin reteaua de sateliti MONSAT ai SRI, amplasat la UM 0975), este naiv sa credem ca unele cozi de topor din aceasta unitate militara a Servicului Roman de Informatii (fost Departament

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×