Sari la conținut
Forum Roportal
andreivrs

Inchiriere masini Timisoara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, ma poate cineva ajuta cu o oferta mai buna pentru rent a car Timisoara? Am gasit pe un site o oferta buna dar am zis ca poate stiti alta si mai convenabila desi am gasit o oferta pentru termen mai lung, leasing operational ce te avantajeze financiar si din alte puncte de vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe partea de leasing operational iti recomand www.fleet-management.eu , intr-adevar serviciile oferite includ revizii, inspectii tehnice, taxe de drum, costuri de reparatii si asigurare Casco si RCA, si inlocuirea de consumabile, toate acestea pe cheltuiala lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma poate cineva ajuta cu o oferta mai buna pentru rent a car Timisoara? Am gasit pe un site o oferta buna dar am zis ca poate stiti alta si mai convenabila desi am gasit o oferta pentru termen mai lung, leasing operational ce te avantajeze financiar si din alte puncte de vedere.

Inchirieri masini in Timisoara gasesti aici http://www.mvmrentacar.ro/ ai aici o firma ce are preturi de criza,accesibile .Eu am inchiriat de la ei cu 13 euro/zi pe o luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×