Sari la conținut
Forum Roportal
FAFAFA

Photoshop Art

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bun topic. :doh:

Destul de interesante lucrarile tale, dar cred ca se putea si mai bine.

 

PS : O sa vin si eu cu niste "lucrari in Photoshop" , dar momentan nu am cum sa le postez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa supar pe nimeni , dar sincer 3D -urile tale arata de 100 ori mai bine, comparand cu lucrarile in photoshop :jester:

 

imi place efectul cu verde de la prima si ultima, in rest bilele alea sunt interesante, la ak47 ... scoate conturul ... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau sa supar pe nimeni , dar sincer 3D -urile tale arata de 100 ori mai bine, comparand cu lucrarile in photoshop

imi place efectul cu verde de la prima si ultima, in rest bilele alea sunt interesante, la ak47 ... scoate conturul ...

merci pentru sfaturi :doh:, stiu ca la photoshop nu ma rpicep la fel de bine ca in 3ds max :lol2:. Mie cea mai buna lucrare mi se apre cea cu bila albastra pe fundal rosu abstract :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi puteti spune si mie cum pot sa netezesc o suprafata?(in cs2 sau cs3) exista vreo unealta ca brush tool de exemplu cu care sa uniformizez suprafetele pe care vreau?

Editat de raduku4all

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, blur tool e bun, dar mai am o intrebare,am vazut pe youtube pe unu care selecta o portiune din poza(un dreptunghi) si apoi il facea mai mare sau mai mic fara ca sa se observe ca a fost modificat(spre exemplu facea urechea mai putin lata)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi ca sa faci asta iti trebuie o poza cu backgroundul si una cu un om pe acelasi background sau mai simplu ai o poza cu un background si pui un om(selectat cu un marqee tool) din alta poza intr-un layer deasupra , dupaia poti modifica fara sa se vada. Sper ca asta voiai sa afli :aranjare:

Editat de Grand master D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×