Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Fllo

Vreau sa-mi i-au domeniu !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa-mi cumpar domeniu si host k de servere free m-am saturat si lamurit cu ele totodata....ce imi recomandati? am vazut o optiune chiar de la vodafone...oare merita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa-mi cumpar domeniu si host k de servere free m-am saturat si lamurit cu ele totodata....ce imi recomandati? am vazut o optiune chiar de la vodafone...oare merita?

Merită să ţi-l cumperi chiar tu şi să fie al tău:

 

http://www.rotld.ro/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru hosting iti recomand Hostway Romania (www.hostway.ro). Eu am domeniul gazduit la ei si e OK.

Fereste-te de beonline.ro (Romtelecom). Am experiente neplacute cu gazduirea de la ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sefy, faci reclama la google?

 

Offtopic :

 

Nu, nu fac reclama la Google. Recomand, "tuturor prostilor " , ( scuzati expresia ) , inainte de a pune intrebari fara sens, sa caute raspunsul lor pe Google :doh: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa-mi cumpar domeniu si host k de servere free m-am saturat si lamurit cu ele totodata....ce imi recomandati? am vazut o optiune chiar de la vodafone...oare merita?

Dacă tot te apuci de un lucru, ia-ţi şi tu acolo, un domeniu .com , şi fă-te cunoscut peste mări şi ţări.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca isi comanda .com nu e neaparat obligatoriu ca o sa fie cunoscut peste mari si tari.

Plus ca domeniul .com nu va fi al lui ptr totdeauna. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×