Jump to content
Forum Roportal

Rate this topic

Recommended Posts

buna, sunt in a noua luna de tratament si in urma unor analize facute din proprie initiativa am descoperit o hipertiroidie iar medicul spune ca trebuie sa intrerup tratamentul...

va rog sa-mi spuneti daca a fost cineva in situatia mea si ce decizii ati luat!

va multumesc!

:cheer:

Egreta, in timpul tratamentului am facut si eu TSH-ul si intr-adevar mi-a iesit o valoare uriasa. Nu mai stiu acum cit, dar daca vrei o sa caut analizele. Nu mi-a intrerupt nimeni tratamentul, nu mi-au dat nimic ptr. glanda si mi-au spus ca atunci cind o sa termin cu interferonul valorile vor reveni la normal. Si asa s-a si intimplat.

Pina sa intrerupi tratamentul, cere te rog sfatul mai multor medici, ca ar fi pacat sa iei o decizie pripita.

Multa sanatate !

Multumesc mult Michaela, asa am si facut, m-au sfatuit sa nu intrerup ca e pacat, mai am 12 injectii si ca dupa tratament vor reveni la normal.

Sanatate multa si Sarbatori frumoase!

Buna Egreta,

Iti recomand niste tratamente naturiste care dau roade:

- Reteta 1: infuzie de cretisoara si coada calului, 2 cesti pe zi (una dimineata si una seara cu ˝ ora

Multumesc mult! Chiar daca acum mi-au revenit indicii la normal, o sa-mi notez reteta poate va fi de folos altor persoane care trec prin asta sau poate vor mai citi aici cei care au nevoie!

Nodulii da, erau...dar mi s-a spus ca pot convetui cu ei, ca majoritatea oamneilor ii au!

Edited by egreta alba