Sari la conținut
Forum Roportal
Lizu

Metastaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am timp sa detaliez, dar incerc prin aceste cateva cuvinte sa dau o mana de ajutor celor ce nu au suficiente informatii sau nu stiu incotro sa o apuce sau sunt pur si simplu disperati si cred in IMPOSIBIL. Eu am trecut cu mama mea prin aceasta groaznica experienta...

Daca aveti pe cineva diagnosticat cu cancer in faza de metastaza (indiferent unde) NU IL OPERATI, oricate argumente si asigurari ati primi din partea medicului (chirurg). Nu faceti decat sa-l chinuiti inutil si sa-i scurtati viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am timp sa detaliez, dar incerc prin aceste cateva cuvinte sa dau o mana de ajutor celor ce nu au suficiente informatii sau nu stiu incotro sa o apuce sau sunt pur si simplu disperati si cred in IMPOSIBIL. Eu am trecut cu mama mea prin aceasta groaznica experienta...

Daca aveti pe cineva diagnosticat cu cancer in faza de metastaza (indiferent unde) NU IL OPERATI, oricate argumente si asigurari ati primi din partea medicului (chirurg). Nu faceti decat sa-l chinuiti inutil si sa-i scurtati viata.

mesajul tau e excelent dar nu il vor crede decit foarte "putini" :blink: ....... asta e viata in care traim ....... :blink:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×