Sari la conținut
Forum Roportal
blue_wings

Cumpar ATI Mobility Radeon X700

Postări Recomandate

De curand mi s-a stricat placa video a laptopului, si doresc sa o inlocuiesc.

 

Am nevoie de o placa grafica ATI Mobility Radeon

Editat de nilf40

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, cam cat vrei pe placa aia? Ca oferta nu pot sa ma lungesc prea mult peste 700 de mii.. Sa iti spun si de ce: am avut laptopul in garantie un an cu aceasta placa video si s-a stricat in luna 11.. mi-au schimbat placa, a iesit din garantie si s-a stricat din nou peste patru luni.. Si de atunci tot trag de ea si imi blestem zilele.. Deci nu prea merita cine stie ce daca tine doar cateva luni, dar mie imi trebuie pana imi iau prin vara un alt laptop. Plus ca noua e undeva la vreo 80 de dolari din cate am vazut...

Daca oferta mea nu iti convine, astept propuneri totusi. Mersi.

 

Am eu un laptop cu probleme la placa de baza care are placa video RADEON X700 de 128 mb. Cit oferi pe placa sa stiu daca merita sa-l descompletez. Problema la placa de baza este pe partea de alimentare nu la restul, pe baterie functioneaza. L-am trimis la diagnosticat in Germania, si ca sa repare partea de alimentare la 220 v nu merita, pentru ca nu va putea incarca mai departe bateria. Deci placa video este buna, nu a facut probleme. Astept sa-mi fie trimis inapoi acum dupa sarbatori . Daca te mai intereseaza baga un mail la nilf40f@yahoo.com. S-au poate te intereseaza tot laptopul un ASUS AQ00VA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am eu un laptop cu probleme la placa de baza care are placa video RADEON X700 de 128 mb. Cit oferi pe placa sa stiu daca merita sa-l descompletez. Problema la placa de baza este pe partea de alimentare nu la restul, pe baterie functioneaza. L-am trimis la diagnosticat in Germania, si ca sa repare partea de alimentare la 220 v nu merita, pentru ca nu va putea incarca mai departe bateria. Deci placa video este buna, nu a facut probleme. Astept sa-mi fie trimis inapoi acum dupa sarbatori . Daca te mai intereseaza baga un mail la nilf40f@yahoo.com. S-au poate te intereseaza tot laptopul un ASUS AQ00VA.

m-ar interesa si p mine placa aia video zi cat ceri p ea si da un id d mess sa vb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×