Sari la conținut
Forum Roportal
HitmanHot

OMFG

Postări Recomandate

Pai.....la ora 12:00 noaptea mam sculat....nush dc dar eram energic.....mam dus in living.....acolo era intuneric,shi am aprins lumina,nimic special...Am deschis TV-ul shi mam uitat la un film....nush cum era....OH!!!DESPRE UN ASSASIN PLATIT!!!!!dar nu agent 47! am stat vreo 2 ore :) shi am auzit un zgomot de parca cineva dadea in geamul de la balcon...cum sunt eu naiv....mam dus pe balcon sa cercetez....atunci :) am simtzit ca cineva mio dat cu on ciocan in ceafa...mam intors in spate,nam vazut pe nimeni,shi nush cum am leshinat shi mam trezit pe la vreo 7:00 dimineatza acoperit cu zapada pe tot corpu...in living totu are alb orgitor :doh: ......nush cum sa fac sa scap ca se auzea sunete ciudate de la toaleta :cry: shi am coborat de pe balcon pe sol... :tease: .....shi mam dus in fatza casei ;) ....dar nu era mashina acolo :P ......shi portzile erau cu lacate :doh: .......atunci man intors shi am vazut o femeie alba cu sange pe ia care tzipa shi erau bucatzi de piele pe jos :( ...apoi trezit din coshmar :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai.....la ora 12:00 noaptea mam sculat....nush dc dar eram energic.....mam dus in living.....acolo era intuneric,shi am aprins lumina,nimic special...Am deschis TV-ul shi mam uitat la un film....nush cum era....OH!!!DESPRE UN ASSASIN PLATIT!!!!!dar nu agent 47! am stat vreo 2 ore :) shi am auzit un zgomot de parca cineva dadea in geamul de la balcon...cum sunt eu naiv....mam dus pe balcon sa cercetez....atunci :) am simtzit ca cineva mio dat cu on ciocan in ceafa...mam intors in spate,nam vazut pe nimeni,shi nush cum am leshinat shi mam trezit pe la vreo 7:00 dimineatza acoperit cu zapada pe tot corpu...in living totu are alb orgitor :doh: ......nush cum sa fac sa scap ca se auzea sunete ciudate de la toaleta :cry: shi am coborat de pe balcon pe sol... :tease: .....shi mam dus in fatza casei ;) ....dar nu era mashina acolo :P ......shi portzile erau cu lacate :doh: .......atunci man intors shi am vazut o femeie alba cu sange pe ia care tzipa shi erau bucatzi de piele pe jos :( ...apoi trezit din coshmar :P

 

mey,hitman ....ai ucis limba romana,gramatica e in coma ....sa vaz cine o resusciteaza ....asta da cosmar :doh:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce n-ati inteles draga? Baiatul,a avut un cosmar... :) Pin'aci,totul e normal...

Partea paranormala este ca noi,nu suntem suficient de paranormali ca sa pricepem ce vrea de la noi. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce n-ati inteles draga? Baiatul,a avut un cosmar... :cry: Pin'aci,totul e normal...

Partea paranormala este ca noi,nu suntem suficient de paranormali ca sa pricepem ce vrea de la noi. :)

 

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[/b]

mey,hitman ....ai ucis limba romana,gramatica e in coma ....sa vaz cine o resusciteaza ....asta da cosmar :)

nu are importanta! nu vezi ca are farmec. lumili posteaza in draci. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce atata gramatica?

Dar, totusi, bucatile alea de piele erau de la canapea?

Si ea de ce era imbracata in alb? Ca altfel nu se mai vedea ca e plina de sange? Sau asa a vrut artistul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×