Sari la conținut
Forum Roportal
Johnny7

Cum as putea sa o cuceresc mai repede?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oricum totul este OK acum :lol2: am explorat f mult forumul in ultimele zile .. si am ajuns la o concluzie :lol2: nu ar fii trebuit sa caut "ajutor" aici, mai ales pe un forum, dar ramasesem in pana de idei ... si am mai invatat un lucru, fiecare persoana reactioneaza diferit, oricat credeti ca a-ti intelege sa zicem femeia, tot ce poti spune este o pura parere/teorie a fiecarui individ in parte.

 

De acord. Oricum nu vad ce se poate intampla rau intre voi. Ea trebuie sa afle daca vrea doar o aventura sau te poate vedea ca pe un partener de drum lung, tu trebuie sa afli daca te mai atrage si dupa ce ti-ai indeplinit fanteziile cu ea. Nu aveti cum sa aflati lucrurile astea fara sa va combinati, deci da-i bataie. :spiteful: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord. Oricum nu vad ce se poate intampla rau intre voi. Ea trebuie sa afle daca vrea doar o aventura sau te poate vedea ca pe un partener de drum lung, tu trebuie sa afli daca te mai atrage si dupa ce ti-ai indeplinit fanteziile cu ea. Nu aveti cum sa aflati lucrurile astea fara sa va combinati, deci da-i bataie. :lol2: :lol2:

 

 

Asta da! Subscriu :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba chiar avem o cunostinta comuna, respectivul foarte bun prieten cu fostul ei sot, si cu mine e doar o simpla cunostinta, si ea chiar a insistat sa nu cred nimik din ce mi-ar spune respectivul, oricum nu am deschis niciodata subiectul despre ea cu respectivul si nici nu as avea de gand, ea se cunoaste cu fostul ei sot de la 18 ani...si mi-a spus ca a fost cea mai stabila relatie a ei .. din motivul acesta s-au casatorit... a fost casatorita cu el cam 5 ani.. eu o cunosc de mai bine de 3 ani.. daca mai vreti alte informatii intrebati :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba chiar avem o cunostinta comuna, respectivul foarte bun prieten cu fostul ei sot, si cu mine e doar o simpla cunostinta, si ea chiar a insistat sa nu cred nimik din ce mi-ar spune respectivul, oricum nu am deschis niciodata subiectul despre ea cu respectivul si nici nu as avea de gand, ea se cunoaste cu fostul ei sot de la 18 ani...si mi-a spus ca a fost cea mai stabila relatie a ei .. din motivul acesta s-au casatorit... a fost casatorita cu el cam 5 ani.. eu o cunosc de mai bine de 3 ani.. daca mai vreti alte informatii intrebati :cheer:

 

nu stiu ce s-a discutat pana acum, iar daca replica mea e redundanta imi cer scuze. Chiar nu am timp sa citesc tot forumul.

Uite ce iti raspund eu la intrebarea topicului. Apropie-te omeneste de ea, ai grija sa se simta niciodata sora ta, si arata-i calitatile tale, adica fii tu insuti, dar asigur-te ca observa ceea ce ai de oferit.

 

p.s. daca vrei sa o cuceresti fara sa ii poti oferi macar 50%+1 din ce vrea ea de la un barbatel, atunci cel putin 1 dintre voi va avea de suferit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×