Sari la conținut
Forum Roportal
mak222

ce parere aveti despre situl meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

site-ul e bine structurat insa nu e complet.

 

ar fi indicat daca ai putea adauga si ceva continut original pe langa informatiile utile si cele generale despre statiuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la ce iti foloseste site-ul?

este doar un moft?

sau vrei sa castigi cu el ceva bani?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 3-4 de ore cat am stat pe net si am intrat pe site-ul tau, nu am mai vazut nimic.Nu mai combina aceste culori 'alb peste negru'.Pur si simplu nu pot citi dupa cateva ore pe net.Bafta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa 3-4 de ore cat am stat pe net si am intrat pe site-ul tau, nu am mai vazut nimic.Nu mai combina aceste culori 'alb peste negru'.Pur si simplu nu pot citi dupa cateva ore pe net.Bafta.

Da, tipu are dreptate cu culorile...

 

 

Baga link pe poze sa le poti vedea mari...

 

PS: nu stiam ca exista Castelul Corvinestilor

 

Si inca o chestie, la wallpaper-uri poti si tu sa dai link de download cu dimensiunile (ex 800X600)

 

Oportunitate: sunt putine informatii despre Castelul Corvinestilor, de aceia io as recomanda sa te axezi mult pe asta. Concurenta putina !!! :o: :yahoo:

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La site-ul de genul asta primul buton pe care-l apas este Zap Colors:

 

java script:(function(){var%20newSS,%20styles='*%20{%20background:%20white%20!%20important;%20color:%20black%20!important%20}%20:link,%20:link%20*%20{%20color:%20#0000EE%20!important%20}%20:visited,%20:visited%20*%20{%20color:%20#551A8B%20!important%20}';%20if(document.createStyleSheet)%20{%20document.createStyleSheet(%22java script:'%22+styles+%22'%22);%20}%20else%20{%20newSS=document.createElement('link');%20newSS.rel='stylesheet';%20newSS.href='data:text/css,'+escape(styles);%20document.getElementsByTagName(%22head%22)[0].appendChild(newSS);%20}%20})();

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa 3-4 de ore cat am stat pe net si am intrat pe site-ul tau, nu am mai vazut nimic.Nu mai combina aceste culori 'alb peste negru'.Pur si simplu nu pot citi dupa cateva ore pe net.Bafta.

O fotografie se vede cel mai bine c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×