Sari la conținut
Forum Roportal
BananaAranciata

Zombie

Postări Recomandate

am vazut un documentar pe discovery chanal parca 8)?

 

era ceva in legatura cu vodoo si cu niste droguri..nu mai tin minte mare lucru..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voodoo ? Si ce legatura are cu zombie? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zombi chiar exista dar nu daia din filme care sunt mainipulati de cineva prin farmece(vrajitorie),zombi sunt niste oameni care au fost intepati de celebrul peste cu spini otravitori care au o toxina foarte ucigatoare,care daca nu te omoara iti sterge tota memoria devi bun de nimic,ca un fel de somnambul :spiteful: sau africani se mai ocupa cu zombificare creand diverse mancaruri din diverse otravuri si toxine extrase de la animale,in filme se exagereaza.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am stiut asta..pe ce program era??? :jester:

A fost pe disovery world si s-ar putea sa il redea in jur de 1 noaptea :jester: Io am vazut in documentarul ala ca oameni li se dau nushtu ce drog care ii fac sa moara clinic,si isi uita tot trecutul.Apoi maestrii voodoo ii scot din morminte si ii folosesc ca sclavi pe barbati,iar pe femei ca sclave,dar si scopuri sexuale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zombi chiar exista dar nu daia din filme care sunt mainipulati de cineva prin farmece(vrajitorie),zombi sunt niste oameni care au fost intepati de celebrul peste cu spini otravitori care au o toxina foarte ucigatoare,care daca nu te omoara iti sterge tota memoria devi bun de nimic,ca un fel de somnambul :roll: sau africani se mai ocupa cu zombificare creand diverse mancaruri din diverse otravuri si toxine extrase de la animale,in filme se exagereaza.

GRIPA PORCINA AR PUTE REINVIA OAMENI MORTI.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×