Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Despre denumiri de genul:Crack,Mount etc

Postări Recomandate

Am luat un joc si necesita Daemon tools sau altceva(pe care le-am achizitionat)dar nu stiu ce trebuie sa fac dupa ce prelucrez cu daemon sau un program asemanator!!!!Colegii zic ceva de Crack-ul ala.......dar mie imi spune <introduceti cd-ul original>!

Va rog daca stiti sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac sa pot sa-l joc(cu crackul cu bla bla!!)!!

 

Multumesk anticipat! :think:

Editat de Anonymus Kline
Mirkuire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca nu e voie sa iti spunem cum sa incalci legea.... Deci, nu avem cum sa iti spunem... Dar uita-te la ce fel de fisier e crack-ul, uita-te in program files si ar trebui sa iti vina idei. Cauta si vreun .txt care sa iti spuna ce sa faci, prin fisierul crack-ului.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestia e ca nu e voie sa iti spunem cum sa incalci legea.... Deci, nu avem cum sa iti spunem... Dar uita-te la ce fel de fisier e crack-ul, uita-te in program files si ar trebui sa iti vina idei. Cauta si vreun .txt care sa iti spuna ce sa faci, prin fisierul crack-ului.....

 

Deci ai pus crack si nu merge? atunci nu e bun crack ia altu :think:

In concluzie daca nu ai cumparat jocul degeaba ai daemon tools decat daca mai faci cate ceva si din cate inteleg nu am voie sa-ti spun :blink:

Editat de Anonymus Kline
mirkuire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm!! :friends: :think: :blink: :o: Dar in orice caz,dak nu am faq bine (cu daemon) e normal sa spuna <introdu cd-ul original>?nu?

Apropo!Am gasit .txt cu instructiuni si zice(nu in crack):

1-Download the torrent.

2-Mount with Deamon Tools Pro or PowerIso..

3-Install.

4-Copy the Crack.

5-Play! :friends:

Poi am fac ce zice si nu merge tampitu'!!!! :soc:

L-am downladat,am dat mount cu ala,l-am instalat,am copiat crackul in calculator...si draci (scuze dar ma enervez la maxim!!!!!!)

Poate cand se referea la copy se referea sa-l copiez altundeva nu????????

Editat de Anonymus Kline
Mircuire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand se referea la copy se referea sa mergi in magazin sa cumperi jocul. Unii muncesc ani de zile sa faca un joc. Maine o sa spargi geamul la magazin sa iei mancare si haine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×