Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Dumnezeu v.s Mos Craciun

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tare de tot!!!!!!! Concurenta intre doua fiinte fictive si inchipuite!!!! :) :) :yahoo:

coane iisus a existat de mos craciun nu am dovezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica nu exista?

Inseamna ca pe noi ne mint copiii pe fiecare an...

coane iisus a existat de mos craciun nu am dovezi

Pai si Ghilgames a existat, dar asta nu inseamna ca a fost Dumnezeu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Baaaai! :yahoo: Pana aici! De Mos Craciun nu va luati! :doh:

..merci Merry .. :)

..deci ..cine intreaba de mine ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
coane iisus a existat de mos craciun nu am dovezi

 

Foarte gresit ....despre Isus nu avem NICI O dovada ....dar despre mos craciun sunt anual mii de dovezi ...nu am zis miliarde ptr ca in majoritatea cazurilor parintii joaca rolul de mos craciun ....dar sunt mii sau zeci de mii de cazuri in care EL Mosu ...se arata cu adevarat copiilor ! ...totul este ca in religie ...ajunge doar sa crezi!

 

In plus de asta ...Mos Craciun este atat de real ca si profetul Coca Cola ... care l-a materializat sa fie asa cum il vedem ...si dupa informatiile mele cica Mosul a ajuns Mantuitorul bisericii lui Flying Spagetty Monster ...biserica care a semnat si ea cu Coca Cola cel mai grozav contract din istoria omenirii (cel prin care dupa moarte se va asigura gratuit hamburgheri si Coca Cola ptr toti oamenii ) si cica se pregateste si o Biblie astfel ca in viata cealalta sa avem si preocupari culturale si sa ne corectam greselile de pe lumea asta !

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte gresit ....despre Isus nu avem NICI O dovada ....dar despre mos craciun sunt anual mii de dovezi ... EL Mosu ...se arata cu adevarat copiilor ! ...

Exact! Point made! :D Chiar io m-am intalnit cu mos craciun la Real! :D ...... da cu isus..... inca sper sa-i dau pumni in gura! :o: .....

post-81066-1197138088_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact! Point made! :D Chiar io m-am intalnit cu mos craciun la Real! :D ...... da cu isus..... inca sper sa-i dau pumni in gura! :o: .....

 

Taci nu vorbi din astea ...cu isus te vei intalni doart cand mori ...adica atunci cand iti va deschide usa mortii si te cheama in ea!

Apropo .... de unde ai fotografia lui Isus cea din avatarul tau ?...si de ce ti.ai pus poza lui Isus in avatar ...daca nu esti de acord cu el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×