Sari la conținut
Forum Roportal
alina_71

Eu beau cea mai sanatoasa cafea din lume.Tu ce bei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe ce te bazezi ca-i cea mai buna cafea? o cafea face bine oricum, mai multe nu stiu, depinde de organism

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Familia mea consuma in loc de cafea ceai de muguri de aloe vera+pulpa de aloe vera,este cea mai buna solutie de a ne incepe ziua.(atentie ,pentru noi este cea mai buna solutie,si nu numai).

 

Familia mea consuma in loc de cafea, ceai de muguri de aloe vera+pulpa de aloe vera,este cea mai buna solutie de a ne incepe ziua.(atentie ,pentru noi este cea mai buna solutie,si nu numai).

Uitasem o virgula intre cafea si ceai,scuze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yawn: n-ati inteles ideea! E importanta si cafeaua pe care o beti dar mai importanta e afacerea.M-am uitat pe site dar am vazut foarte putine produse.Sistemul MLM este un sistem foarte bun dar ca sa mearga trebuie sa aiba si produse pentru vanzare.Amway a inceput sa-si inmulteasca produsele si odata cu produsele si clientii.Produse bune dar scumpe pentru cine nu e in afacere.

Ce credeti despre sistemul MLM are viitor in Romania sau e prea dificil pentru un popor plin de romani sa accepte ca exista si alte metode de castig,mai simple?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×