Sari la conținut
Forum Roportal
blueone

Michael Jackson declarat nevinovat

Postări Recomandate

Propun, asta daca mai intereseaza pe cineva acest subiect, sa dezbatem impreuna cazul Michael Jaccason.

Mie personal mi se pare o decizie logica avand in vedere probele care sa-au adus, probe lipsite de o baza solida.

Intrebarea este insa:

Este sau nu este Michael Jaccason vinovat de molestarea acestor copii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cunosc prea multe detalii despre procesul lui Michael...

Este totusi ciudat faptul ca impartea dormitorul cu baietei (niciodata fetite...)asa ca pentru mine e clar ca avea preferinte mai speciale...Iar prietenia,contactul cu acei copii se intrerupea pe masura ce cresteau(?)

Mi-ar parea rau sa fi abuzat intradevar de acei baieti si sa nu fie acuzat din lipsa de probe...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal cred ca e nevinovat. Ma bucur ca a scapat, e o decizie logica a juratilor. Stau si ma intreb acum, daca Michael o da acum in tribunal pe femeia care la-a acuzat pentru recuperarea cheltuielilor de judecata (cca 300 de milioane de dolari) , pe unde o sa isi scoata dansa camasa ? ::cheer::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, e nevinovat :cheer: Ma bucur pentru el, pentru ca sigur oamenii aia au inventat tot pentru bani.Poate erau anti-M.si. si vroiau sa-la defaimeze :blinca: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal cred ca ar fi o pierdere de timp cererea de despagubire!!! Ar fi clar o razbunare din partea lui Jaccason si o injosire pentru el! Asta nu inseamna ca in cazul in care femeia este un martor mincinos n-ar merita acest lucru!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place MJ si chiar nu stiu ce sa cred despre aceste fapte ...sper sa fie adevarat si sa nu fi facut el nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha!

Chiar ma miram! Bravo nastea (si vb serios)! Chiar asa nimeni nu-la crede vinovat? Pai bine fratilor atunci cum au aparut toate acuzatiile? Ce cauta in pat cu copiii? Era cumva unchiul lor? De ce n-a rezistat nici o casnicie? De ce nu are copiii lui in custodie ca doar are cu ce sa-i creasca mai bine decat mama lor?

Eh? Ce spuneti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
? Pai bine fratilor atunci cum au aparut toate acuzatiile? Ce cauta in pat cu copiii? Era cumva unchiul lor?
Ai auzit cumva de bani 8) Cum el e bogat(sau a fost) normal ca unii oameni au putut inventa tot felul de lucruri ca sa il scape" de bani :band:

 

 

De ce n-a rezistat nici o casnicie?

 

Pai nu crezi ca femeile acelea sa-au casatorit cu el tot pentru bani :o: Cum au divortat Michael a trebuit sa le dea muuuuuulti bani :o: Profitoarele :saun:

 

 

De ce nu are copiii lui in custodie ca doar are cu ce sa-i creasca mai bine decat mama lor?

 

Pai tocmai pentru inventiile oamenilor care la-au bagat la inchisoare :saun: Daca judecatorul in credea pe el vinovat,cum era sa ii dea lui copiii?sa=

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu zau???

si cum de tocmai el?!

De ce nu se culca cu copii lui, ca ii are pe ai lui, nu?!?! Ce cauta la copii straini?

poate pe ai lui nu vrea sa-i traumeze...?

si de ce de atatia ani tot auzin aceleasi zvonuri?

De ce despre alte vedete nu auzim aceleasi lucruri?

Uitati-va la ... fata lui!

Does he seem normal to you?

To me he doesn-te!

 

Poate nu e pedofil in adevaratul sens al cuvantului, dar nici inclinatii sexuale normale nu are.

Editat de nastea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×