Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

povestea mea sau a ta sau a oricui vrea

Postări Recomandate

se pare ca nu numai cu limba romana ai o problema .....ai o problema si in ceea ce priveste sexul ...nu te poti decide ce esti ...:D

 

 

mai incearca ....poate reusesti sa te decizi ...:) sau mai bine foloseste oglinda ...e mai sigur ... ;)

da eu stiu ce sunt , si folosesc oglinda

 

nu ,,,,,,sunt fata da dupa cum am explicat mai sus mai mananc litere daca mie foame adica vroiam sa zic eu sunt fata nu a fost ca negatie la afirmtia ca nu-s baiatat ;)

greu of doamne asa ceva mai vezi in filmele cu prosti sau cu mine :) ;)

 

deci sa te lamuresc

sex-feminin

orientare sexuala-hetero

varsta 22 e bine asa

 

si probleme cu limba romana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da eu stiu ce sunt , si folosesc oglinda

 

nu ,,,,,,sunt fata da dupa cum am explicat mai sus mai mananc litere daca mie foame adica vroiam sa zic eu sunt fata nu a fost ca negatie la afirmtia ca nu-s baiatat :D

greu of doamne asa ceva mai vezi in filmele cu prosti sau cu mine :) ;)

 

 

la cuvantul mica ...nu ai mancat ...ai vomat o litera ...:) ...nehotaratule adica nehotarato ... ;)

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebari:

 

1. Ce iti place (cel mai mult) sa faci in timpul liber? Daca nu ai timp liber, srie ce ti-ar placea sa faci daca l-ai avea.

2. Care e melodia ta preferata? Sau formatia.

3. Care e mirosul tau preferat (ex: scortisoara, iarba proaspat cosita, ocean etc.)?

4. Ce profesie ti-ar placa cel mai mult si cel mai mult sa ai in viata? Poti sa visezi...scrie orice.

5. Care e mancarea ta preferata?

6. Dar anotimpul preferat?

7. Unde iti place mai mult: la munte sau la mare?

Editat de a browser

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la cuvantul mica ...nu ai mancat ...ai vomat o litera ...;) ...nehotaratule adica nehotarato ... ;)

nu am mancat nici o litera, MICA am zis bine ca sunt fata :D am spus mai sus , asa si daca nu iti place cum scriu asta este , eu incerc sa scriu mai corect da nu inseamna ca voi si reusii de fiecare data

 

Intrebari:

 

1. Ce iti place (cel mai mult) sa faci in timpul liber? Daca nu ai timp liber, srie ce ti-ar placea sa faci daca l-ai avea.

2. Care e melodia ta preferata? Sau formatia.

3. Care e mirosul tau preferat (ex: scortisoara, iarba proaspat cosita, ocean etc.)?

4. Ce profesie ti-ar placa cel mai mult si cel mai mult sa ai in viata? Poti sa visezi...scrie orice.

5. Care e mancarea ta preferata?

6. Dar anotimpul preferat?

7. Unde iti place mai mult: la munte sau la mare?

 

 

da , timp liber nu prea am, dar mi-ar placea sa fac plimbari la munte -in special vara-, imi place sa ma duc cu cortul, sa stau departe de aglomeratia si de poluare

 

melodie preferata-alanis morisete-head over feat

 

miros-iarba proaspata

profesie nu stiu, sunt indecisa nu stiu ce mi-ar place, stiu ca as vrea sa fie ceva care sa ma atraga foarte mult si chiar daca inseamna sa ma stresz si sa ma implic da sa fie ceva care sa ma lase cu multumiri si nu materiale

 

mancare-sarmalutele, dar alea facute de mama ca in rest nu prea

la munte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine iti faceai topic cu intrebari despre iuzer :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai bine iti faceai topic cu intrebari despre iuzer :)

da cum sa nu , eu am vrut sa fie un topic in care fiecare , care doreste, sa scrie despre povestea vietii lor daca vor si ce probleme au si atunci cand sunt suparati, dar daca nimeni nu mai vrea scriu eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da cum sa nu , eu am vrut sa fie un topic in care fiecare , care doreste, sa scrie despre povestea vietii lor daca vor si ce probleme au si atunci cand sunt suparati, dar daca nimeni nu mai vrea scriu eu
Cu ce te ajuta daca iti scrii povestea vietii pe un forum? :) Editat de Miss-Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu stiu...ma descarc,, pentru ca nu vb de problemele mele cu cei din jur...de fapt eu nu imi permit sa nu fiu cea care ii tine tare pe toti ca daca m-am simtit un pic rau si nu mai sunt in apele mele mi se zice , de fapt mi s-a si zis ca nu eram asa ...ca innainte faceam fata la toate ca de ce nu revin..si cum sunt intr-o stare proasta ma descarc aici daca n pot in viata de zii cu zii a mea, caci daca nu se aduna multe si de obicei se sfarsesc prin niste crize tare dragute care deja ma enerveaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu stiu...ma descarc,, pentru ca nu vb de problemele mele cu cei din jur...de fapt eu nu imi permit sa nu fiu cea care ii tine tare pe toti ca daca m-am simtit un pic rau si nu mai sunt in apele mele mi se zice , de fapt mi s-a si zis ca nu eram asa ...ca innainte faceam fata la toate ca de ce nu revin..si cum sunt intr-o stare proasta ma descarc aici daca n pot in viata de zii cu zii a mea, caci daca nu se aduna multe si de obicei se sfarsesc prin niste crize tare dragute care deja ma enerveaza

De ce nu poti sa te descarci in viata de zi cu zi? Esti frustrata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×