Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

povestea mea sau a ta sau a oricui vrea

Postări Recomandate

deci sa incep eu....

acum sunt suparat si numai filme negre am in cap, sunt suparat ca nu am familia care mi-o doresc adica stiti povestea prietenii ti alegi dar parintii ma aleg cu ei pe toata viata

 

povestea e ceva de genu , copil nascut pentru ca nu s-a mai putut avorta deci nevrut. apoi tatal alcoolic frate la fel sora care ma enerveaza tot timpu si eu acu am cazut in depresie de cateva saptamani incerc sa imi revin dar e cam greu adica cica ar fi ceva inbunatatiri da nu multe, mai vreti detalii intrebati ca mie greu sa ma scriu acum dar daca sunt intrebari probabil voi raspunde

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar sexul ? noroc ca sunt doar doua ca altfel .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care e culoarea ta preferata?

albastru si roz :doh:

 

dar sexul ? noroc ca sunt doar doua ca altfel .....

hmmmmmmm da grea decizie :crazy:

da cred ca stiu care e sexul masculin sau poate nu :cry: :yes:

 

nu sigur ala e raspunsul :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci sa incep eu....

acum sunt suparat si numai filme negre am in cap, sunt suparat ca nu am familia care mi-o doresc adica stiti povestea prietenii ti alegi dar parintii ma aleg cu ei pe toata viata

 

povestea e ceva de genu , copil nascut pentru ca nu s-a mai putut avorta deci nevrut. apoi tatal alcoolic frate la fel sora care ma enerveaza tot timpu si eu acu am cazut in depresie de cateva saptamani incerc sa imi revin dar e cam greu adica cica ar fi ceva inbunatatiri da nu multe, mai vreti detalii intrebati ca mie greu sa ma scriu acum dar daca sunt intrebari probabil voi raspunde

 

 

sa inteleg ...nu esti fata dar ...la profil ai ales sexul ...roz ...

 

esti tanar....sau tanara ,viata mai e si cum ne-o facem noi ,nu astepta sa ti se planga de mila,mai mult ...nu accepta sa fii plans ...

ai incercat sa pictezi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa inteleg ...nu esti fata dar ...la profil ai ales sexul ...roz ...

 

esti tanar....sau tanara ,viata mai e si cum ne-o facem noi ,nu astepta sa ti se planga de mila,mai mult ...nu accepta sa fii plans ...

ai incercat sa pictezi ?

nu sunt fata da dupa cum am explicat mai sus mai mananc litere daca mie foame ;) :D ;)

 

si sa pictez eu nici macar o casa nu reusesc sa o fac ca lumea... ne nui de mine :) , eu nu stiu sa desenez ce sa pictez

si apoi asta e nu mai chef sa fac nimic adica nimic nu imi mai place...in fine nu asta e important si apoi nu astept sa mi se planga mila...cred adica nu stiu sigur... je ne suis pas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt fata da dupa cum am explicat mai sus mai mananc litere daca mie foame :D ;) :)

 

si sa pictez eu nici macar o casa nu reusesc sa o fac ca lumea... ne nui de mine :) , eu nu stiu sa desenez ce sa pictez

si apoi asta e nu mai chef sa fac nimic adica nimic nu imi mai place...in fine nu asta e important si apoi nu astept sa mi se planga mila...cred adica nu stiu sigur... je ne suis pas

 

 

nici la scrisul in limba romana vaz ca nu prea ...;)

 

atunci ...incearca sa gasesti ceva care sa-ti capteze cu adevarat interesul .....

 

nu se poate sa nu-ti placa nimic ...poate fetele ? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici la scrisul in limba romana vaz ca nu prea ...:)

 

atunci ...incearca sa gasesti ceva care sa-ti capteze cu adevarat interesul .....

 

nu se poate sa nu-ti placa nimic ...poate fetele ? :)

da da limba romana e vechea mea problema de cand sunt mica , da eu nu-s de vina ca cateodata nu vad bine tastatura ;) sau ca cuvintele eu vreau sa le scriu bine da le scriu pe dos ;) , nici fetele, ultima oara din cunostintele mele baietii :D .... je ne suis pas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da da limba romana e vechea mea problema de cand sunt mica , da eu nu-s de vina ca cateodata nu vad bine tastatura :) sau ca cuvintele eu vreau sa le scriu bine da le scriu pe dos :) , nici fetele, ultima oara din cunostintele mele baietii ;) .... je ne suis pas

 

si ...sa-ti spun sincer ...nu prea am inteles ce zisasi ...:D

se pare ca nu numai cu limba romana ai o problema .....ai o problema si in ceea ce priveste sexul ...nu te poti decide ce esti ...;)

 

 

mai incearca ....poate reusesti sa te decizi ...;) sau mai bine foloseste oglinda ...e mai sigur ... ;)

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×