Sari la conținut
Forum Roportal
rauldor

Criminal minds

Postări Recomandate

 

Linkul pus de tine mai sus, reprezintă o parte a coloanei sonore a filmului Minţi criminale.

 

 

 

 

Am rugămintea să nu puneţi doar linkuri, fără a preciza despre ce e vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place, cu toate ca deja de multe ori imi da senzatia ca nu mai au idei si parca o tot lungesc cu aceleasi faze, nu mai e asa interesant ca la inceput, acum ma uit la un episod o data pe luna, inainte vedeam unul pe zi...

Oricum, singurul serial din care am putut sa vad mai mult de 5 episoade, restul m-au plictisit repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit pana ce a venit Joe Mantegna de l-a inlocuit pe Mandy Patinkin.Il admir pe Joe si consider un mare actor in atatea filme in care l-am vazut dar parca nu-i potrivit la serialul asta..opinia mea desigur.Am unul fff bun ce-l vad acum,Justified.Mi-au placut la nebunie Prison Break si The Shield.Si Dexter e interesant .Acum e sezonul 6 si e misto .E si Edward James Olmos in el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a parut rau ca a parasit serialul Patinkin dar imi place si cu Joe Mantegna. Deasemenea Paget Brewster e mai fun to watch decat Lola Glaudini. Sunt la sezonul 4 episodul 2. Super serial.

 

Mai de mult urmaream un serial numit Shark cu James Woods. Vai cat imi placea serialul ala si ce rau mi-a parut ca a fost cancelled dupa 2 sezoane. sad.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au bagat-o pe Jennifer Love Hewitt.... worse idea ever; e draguta dar nu ca detectiv

Editat de Ea.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×