Sari la conținut
Forum Roportal
Juveboy

Hobby-ul meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hobby-ul meu e fotografia...e drept ca am si avut teren de dezvoltare, pentru ca in ultimii aproape 3 ani, datorita job-ului, numai printre electronice ma invart...si dintre toate m-am indragostit de camerele foto..am patru camere, fiecare cu temperamentul si posibilitatile ei si am mare grija de ele :cheer:

si cum scoatem cate un model noupe piata...hatz!la testat! :roll:

acu de exemplu ma ard degetele sa testez SP560-ul pe indelete... :good: ...ies afara si cand termin postez sa le vedeti si voi! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hobby-ul meu e fotografia...e drept ca am si avut teren de dezvoltare, pentru ca in ultimii aproape 3 ani, datorita job-ului, numai printre electronice ma invart...si dintre toate m-am indragostit de camerele foto..am patru camere, fiecare cu temperamentul si posibilitatile ei si am mare grija de ele :doh:

si cum scoatem cate un model noupe piata...hatz!la testat! :P

acu de exemplu ma ard degetele sa testez SP560-ul pe indelete... :cheer: ...ies afara si cand termin postez sa le vedeti si voi! :o:

 

 

le-am postat..o parte facute cu sp560, o parte cu E5oo-le meu drag :rot:

 

am o colectie draguta de bilete de tren....unele sunt de prin 90 ...cartoane de alea dreptunghiulare .... :P

 

 

pe bune?cate ai adunat? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hobby-ul meu e sa calatoresc si sa desenez . nu conteaza unde, ce , cum..sa mazgalesc e important :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×