Sari la conținut
Forum Roportal
Naicu Cristina

Dresaj canin

Postări Recomandate

Am gasit un site foarte dragut, cu poze si filmulete cu exercitii de dresaj standard, dar si mai deosebite. Am inteles ca o sa adauge frecvent filmulete noi. Cum vi se par? Ca eu am ramas super impresionata.

 

www.dresaj.blogspot.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gasit un site foarte dragut, cu poze si filmulete cu exercitii de dresaj standard, dar si mai deosebite. Am inteles ca o sa adauge frecvent filmulete noi. Cum vi se par? Ca eu am ramas super impresionata.

 

www.dresaj.blogspot.com

Stimata Dna... sa zicem... Metoda ta de a face publicitate este una destul de stupida la fel ca tine... In ziua ed astazi cine investe-te intr`un caine pt dresaj adik un dresaj bun ajunge cam 300 euro.. plus multe altele.. te asigur ca nu te alege pe tine de pe un forum.. 90% din cazuri.. merge pe recomandari de la cunostinte sau de la cei care au mai dresat pt ca o data cainele.. dresat.. asa ramane.. si nu stiu cine se risca sa ti`l dea pe mana.. .. plus ca site`ul tau prezinta incredere ZERO este pe domeniu free nici macar cei 50euro nu ai fost ins tare sa cumperi un domeniu .ro sa faci un site adevarat.. si 3.. sunt deja pe piata... cei de la BGS cand zici BGS.. cred ca aia zis totul.. Sunt cei de la Kris.. care au investit peste 400 MII de euro.. in activitatea lor.. cu 4 pensiuni.. 15 masini.. 80 angajati dresori etc.. dece te-as alege ep tine si nu as alege una din aceste 2 super mari compani care au niste preturi la fel ca un dresor.. privat de exemplu... in jur de 7 milioane.. am vazut la ei pe site... Deci inainte sa iesi pe piata... documenteaza`te si fa in asa fel incat sa nu te faci de caca-o-u-A:))

In rest ce sa zic bafta:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimata Dna... sa zicem... Metoda ta de a face publicitate este una destul de stupida la fel ca tine...

 

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Coleboxer, comentezi numai din rautate, nu?

Daca as fi si eu rea ti-as spune ca cel putin doi caini mi-au venit la dresaj care fusesera inainte lucrati de anumite persoane de la Kris, iar stapanii i-au retras pentru ca dadusera o gramada de bani si cainele nu invatase nimic.

Si ti-as mai spune ca din partea tuturor cateilor lucrati pana acum mi-au mai venit la lucru altii - recomandarile de care ziceai.

Si uite ca am gasit clienti si datorita site-ului - modest si fara investitii asa cum e el, si lumea a fost multumita.

Te-ai uitat macar de curiozitate la filmuletele prezentate? Asa ceva cere ceva munca, ceva talent si ceva pasiune, nu crezi?

E loc pentru toti sub soare si atata vreme cat am avut clienti care mi-au spus ca am facut "minuni" cu cateii lor, de ce as pune la suflet rautatile tale gratuite?

Succes si tie! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimata Dna... sa zicem... Metoda ta de a face publicitate este una destul de stupida la fel ca tine... In ziua ed astazi cine investe-te intr`un caine pt dresaj adik un dresaj bun ajunge cam 300 euro.. plus multe altele.. te asigur ca nu te alege pe tine de pe un forum.. 90% din cazuri.. merge pe recomandari de la cunostinte sau de la cei care au mai dresat pt ca o data cainele.. dresat.. asa ramane.. si nu stiu cine se risca sa ti`l dea pe mana.. .. plus ca site`ul tau prezinta incredere ZERO este pe domeniu free nici macar cei 50euro nu ai fost ins tare sa cumperi un domeniu .ro sa faci un site adevarat.. si 3.. sunt deja pe piata... cei de la BGS cand zici BGS.. cred ca aia zis totul.. Sunt cei de la Kris.. care au investit peste 400 MII de euro.. in activitatea lor.. cu 4 pensiuni.. 15 masini.. 80 angajati dresori etc.. dece te-as alege ep tine si nu as alege una din aceste 2 super mari compani care au niste preturi la fel ca un dresor.. privat de exemplu... in jur de 7 milioane.. am vazut la ei pe site... Deci inainte sa iesi pe piata... documenteaza`te si fa in asa fel incat sa nu te faci de caca-o-u-A:))

In rest ce sa zic bafta:))

 

Foarte josnica modalitatea ta de exprimare, jignind nu faci altceva decat sa demonstrezi vulgaritate iar raspunsul de la doamna respectiva a fost foarte foarte potrivit. Mai pe intelesul tau ti-a dat clasa.... :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce fac cei de la BGS, dar Kris nu-mi inspira nici catusi de putina pasiune pt. caini. Canisa Kris..sute de rase canine!Pai ce canisa e asta? Frumos,nu? Nu mi-as da cainele la dresat acolo niciodata..Pt ca e clar de la o posta ca e vorba doar de afaceri si bani, si nici un pic de dragoste sau pasiune pt caini. PAREREA MEA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×