Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

O privire asupra islamului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Io am ramas stupefiat de parerile acestei femei... Si, banuiesc ca se poarta rau cu femeile pe acolo daca s-a schimbat in asa fel cand a dat de bine...

 

Eu cunosc foarte bine un baiat musulman, si lui nu i se pare asa.... Si cunosc si fete musulmane, asa, ca sunt colegele mele, si alea sunt destul de emancipate... Tocmai acum 2 zile am vazut pe arabi cum se uitau pe facebook la fete din arabia saudita, si erau poze destul de... generoase ;)

 

Sper, pentru ea ca nu i se termina banii de paza si protectie :o: ...

 

Articolul aici:

http://news.independent.co.uk/people/profi...icle3199090.ece

 

PS: Fetelor, astept comentariile voastre in special asupra acestei chestiuni....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ak, dar sa stii ca musulman si islam nu sunt lucruri sinonime.

exista musulmani care nu practica cu adevarat islamismul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ak, dar sa stii ca musulman si islam nu sunt lucruri sinonime.

exista musulmani care nu practica cu adevarat islamismul.

Ha? Stai putin.... cum adica? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io am ramas stupefiat de parerile acestei femei... Si, banuiesc ca se poarta rau cu femeile pe acolo daca s-a schimbat in asa fel cand a dat de bine...

 

Eu cunosc foarte bine un baiat musulman, si lui nu i se pare asa.... Si cunosc si fete musulmane, asa, ca sunt colegele mele, si alea sunt destul de emancipate... Tocmai acum 2 zile am vazut pe arabi cum se uitau pe facebook la fete din arabia saudita, si erau poze destul de... generoase ;)

 

Sper, pentru ea ca nu i se termina banii de paza si protectie :o: ...

 

Articolul aici:

http://news.independent.co.uk/people/profi...icle3199090.ece

 

PS: Fetelor, astept comentariile voastre in special asupra acestei chestiuni....

nu in toate familiile se intampla la fel. si nu doar in islam . asta e povestea ei . si dobitocul ala nu are nici o legatura cu islamul , nu ai dreptul sa iei viata unui om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ha? Stai putin.... cum adica? :o:

 

 

da.islam e una, musulman e alta.si eu am o cunostinta araboaica, care preda religie aici si mi-a explicat cate ceva despre asta...am ramas si eu cu gura cascata.

stai sa mai cotcodacesc cu ea oleaca si revin, pt ca nu vreau sa spun prostii. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu in toate familiile se intampla la fel. si nu doar in islam . asta e povestea ei . si dobitocul ala nu are nici o legatura cu islamul , nu ai dreptul sa iei viata unui om.

Vrei sa zici tipu ala care l-a omorat pe Van Gogh?

Da, asa imi zicea si tov meu, ca si el e musulman si nu ii terorist...

 

Da totusi, sa o scuipe pe mama lu ala, mi se pare animalic, de-a dreptul...

 

Si totusi femeia asta putea sa ajunga sa arunce ceva in aer, daca ramanea acolo, in tinerete era de`a lu' teroristii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrei sa zici tipu ala care l-a omorat pe Van Gogh?

Da, asa imi zicea si tov meu, ca si el e musulman si nu ii terorist...

 

Da totusi, sa o scuipe pe mama lu ala, mi se pare animalic, de-a dreptul...

 

Si totusi femeia asta putea sa ajunga sa arunce ceva in aer, daca ramanea acolo, in tinerete era de`a lu' teroristii....

in toata lumea exista cretini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da.islam e una, musulman e alta.si eu am o cunostinta araboaica, care preda religie aici si mi-a explicat cate ceva despre asta...am ramas si eu cu gura cascata.

stai sa mai cotcodacesc cu ea oleaca si revin, pt ca nu vreau sa spun prostii. :o:

Not according to Wikipedia it isn't "A Muslim (Arabic: مسلم) is an adherent of the religion of Islam. "

 

Si io am un prieten pakistanez, si in multi arabi si iranieni pe care ii pot intreba (prefer sa nu)...... Si nu s-ar parea sa fie chestii diferite....

 

Sikaryan unde esti ca aici e de tine, uite ai apa la moara ca tot iti plac arabii atat de mult

Ia dom'le ... on topic, pune-ti si tu parerea, daca ai una si esti deaccord cu ea :cheer: .... Daca nu, multmim de vizita...

Si, PS: Nu toti musulmanii sunt arabi :doh: Pakistanezii, Iranienii, Kazahstanezii musulani nu sunt arabi, si de fapt sunt multe alte exemple de tari musulmane (sau cu populatie musulmana) care nu sunt arabe...

in toata lumea exista cretini

 

Da, dar nu toti sunt irecuerabili (ea e un exemplu) ;)

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Not according to Wikipedia it isn't "A Muslim (Arabic: مسلم) is an adherent of the religion of Islam. "

 

Si io am un prieten pakistanez, si in multi arabi si iranieni pe care ii pot intreba (prefer sa nu)...... Si nu s-ar parea sa fie chestii diferite....

 

 

Ia dom'le ... on topic, pune-ti si tu parerea, daca ai una si esti deaccord cu ea ;) .... Daca nu, multmim de vizita...

Si, PS: Nu toti musulmanii sunt arabi :cheer: Pakistanezii, Iranienii, Kazahstanezii musulani nu sunt arabi, si de fapt sunt multe alte exemple de tari musulmane (sau cu populatie musulmana) care nu sunt arabe...

 

 

Da, dar nu toti sunt irecuerabili (ea e un exemplu) :o:

 

pi sint musulmani care nu au nic o legatura cu islamumul vezi dementul ala si talibanii . ei sint musulmani ca asa ia facut masa si tacsu nu ca sint practicanti

musulman inseamna supus (lui dumnezeu) deci ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×