Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Fllo

Radio pe site !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nimeni nimik? poate nu ati inteles mai explic odata :good: ... vreau sa pun pe site pe prima pagina un player media player sau de care se pune de obicei k sa-mi redea un radio atunci cand cineva intra pe site,... astfel cat sta pe site asculta radiol care l-am pus eu acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi aduc aminte exact dar scrie in google si o sa gasesti un tutorial cu toate detalile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai e simplu , daca radioul merge in mediaplayer at totul e ok ,

<object classid="clsid:6bf52a52-394a-11d3-b153-00c04f79faa6" width="416" height="102" codebase="http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701"><param name="name" value="MediaP8layer1" /><param name="url" value="url radio tau" /><param name="url" value="url radio tau" /><embed type="application/x-mplayer2" width="416" height="102" src="url radio tau" url="url radio tau" name="MediaP8layer1"></embed></object>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai e simplu , daca radioul merge in mediaplayer at totul e ok ,

<object classid="clsid:6bf52a52-394a-11d3-b153-00c04f79faa6" width="416" height="102" codebase="http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701"><param name="name" value="MediaP8layer1" /><param name="url" value="url radio tau" /><param name="url" value="url radio tau" /><embed type="application/x-mplayer2" width="416" height="102" src="url radio tau" url="url radio tau" name="MediaP8layer1"></embed></object>

Si pana la urma cum se face?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×