Sari la conținut
Forum Roportal
Steaua

Nicoleta Luciu vs. Roxana Ionescu

Postări Recomandate

Pe nici una dintre ele. Niciodata nu am fost fan Nicoleta Luciu, iar de Roxana Ionescu nici nu mai vorbim. E drept, chestiune de gusturi. Mie unul nu imi plac sanii exagerat de mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedem: amandoua au silicoane si sustin ca sunt naturale "suta la sutaaaa", amandoua sunt proaste de bubuie, amandoua sunt super-impertinente.

 

Daca Roxana a pus mana pe un fraier (ptr. ca e mai tanara), Luciu se chinuieste de cam multicel sa se marite, fara succes.

 

Who cares, anyway?

 

Fratilor, lasati dracului taraturile alea si cautati-va niste fete frumoase si cuminti. Curve penale ca Luciu si ca Roxana sunt de duzina si nu sunt de cursa-lunga. Nu va mai pierdeti timpul cu asemenea boraturi (imi scuzati limbajul, insa, sincer, eu nu cred ca merita altceva).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dintre Nicoleta Luciu si Roxana Ionescu de la Ciao Darwin pe care o alegeti?

Nu merită să o alegi pe nici una, are dreptate [un om fără importanţă] :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza lor nu mai aveti de mancare? apa calda? sau va lipseste de fapt ceva? :)

 

Mie nu mi se par cine stie ce, dar totusi sunt dragutele cu un aspect fizic placut, si probabil faptul ca au fost tratate ca pe niste papuse fara creier, le-a adus anumite avantaje

Nu mi se pare corect sa judeci un om fara sa-l cunosti :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi se pare corect sa judeci un om fara sa-l cunosti [/size]:)

Faptul că Nicoleta Luciu era disponibilă pentru Sile Cămătaru (liderul unei bande din lumea interlopă bucureşteană, acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu mi se par cine stie ce, dar totusi sunt dragutele cu un aspect fizic placut, si probabil faptul ca au fost tratate ca pe niste papuse fara creier, le-a adus anumite avantaje

Nu mi se pare corect sa judeci un om fara sa-l cunosti :)

 

 

nu au fost tratate drept papusi fara creier,ele sunt abracadabrant de tute! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faptul că Nicoleta Luciu era disponibilă pentru Sile Cămătaru (liderul unei bande din lumea interlopă bucureşteană, acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×