Sari la conținut
Forum Roportal
Maryk

Produse Kerastase

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa stiu de unde anume pot procura produse din gama Kerastase, mai precis samponul Divalent. Stiu ca sunt prodese profesionale si ca se folosesc in saloanele de infrumusetare dar nu-mi pot permite se merg de 2 ori pe saptamana la un salon sa ma spal pe cap. Ma gandeam ca o fi vreun site sau un magazin de unde sa le pot procura, sau poate direct de la un salon... Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am gasit!!!!!!!!!!! Am fost ieri in Carrefour Orhideea si am vazut fara sa vreau. Este un magazin langa "Nufarul" care vinde asemenea produse. Samponul Divalent din gama Kerastase este f. f. f. bun pt parul gras la radacina si uscat la varf. Am incercat acest sampon la "Laurent Tourette Salon" si a fost SUPER. Parul e minunat.

Voi ce altceva folositi pt parul gras?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna. Am gasit!!!!!!!!!!! Am fost ieri in Carrefour Orhideea si am vazut fara sa vreau. Este un magazin langa "Nufarul" care vinde asemenea produse. Samponul Divalent din gama Kerastase este f. f. f. bun pt parul gras la radacina si uscat la varf. Am incercat acest sampon la "Laurent Tourette Salon" si a fost SUPER. Parul e minunat.

Voi ce altceva folositi pt parul gras?

 

 

Pt parul gras folosesc 2 sampoane: din gama de copii ''Gabi'' si samponul de aloe de la Forever. Am sa caut si eu samponul Divalent, daca zici ca e asa de bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Produsele Kerastase sunt ft bune pt par dar si ft scumpe :flowers: ...eu de 1 an si jumatate folosesc numai sampoanele lor, am avut si masca dar nu mi-am mai permis sa o cumpar deoarece este in jur de 100 lei :vampire:<...iar ca balsam folosesc de la l'oreal profes. sau de la Amway...eu am parul ft subtire si fin si produsele din comert mi-l usuca..si in plus mai este si buclat..of..tin sa mentionez ca eu am avut un par ft ars si degradat si nu mai stiam ce sa foloesc ca sa-si revina deoarece arata ca o matura sau ca o coada de cocos :scooter:) ..m-am tot tuns and so on si pana la urma mi-am calcat pe suflet si am incercat si aceasta gama de produse..sunt bune sunt profesionale si sunt...si sunt si scumpe :cheers:..dar ce nu face baba la frumusete! va pup

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×