Sari la conținut
Forum Roportal
pustnic_

Filme la care am plans...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai sincer nici eu nu mi-am sors nici o lacrima la titanic.... :Pe si nu imi amintesc sa fi plans la vreun film.. :focus:" dar sunt cateva filme care m-au emotionat cum ar fi faza de final de la "armaggedon", "leon"(care e si filmul meu preferat).....partea de final de la "Povestea noastra" cu Bruce Willis&Michelle Pheiffer-dragutel filmul si ai c invata din el :P

 

 

 

Si pe mine m-a lasat rece Titanic !!!

 

Chiar nu mi-a placut deloc la inceput si sfarsit cu acei scafandri si dialogurile lor.

Puteau sa-l faca mult mai bine pe acei bani cat s-au cheltuit cu filmarile !

 

 

O floare si doi gradinari film din India, avea reputatie de a fi foarte trist si storcator de lacrimi.

Eram destul de tanara cand l-am vazut in RO insa nu puteam sa plang!!! ca bunicul ne-a spus ca cum e facut filmul.

Multi mergeau sa revada filmul cu cate 10 batiste de bumbac !!!

 

Padurea Spanzuratilor mi-a aruncat parul in spate !!! film romanesc mai vechi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Padurea Spanzuratilor mi-a aruncat parul in spate !!! film romanesc mai vechi.

eu am plans la "baltagul" :doh:

de obice imi dau lacrimile la multe filme dar mai mult de ras decat de plans :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Pianistul" m-a impresionat. La "Ultimul samurai" mi-au dat lacrimile. La "Titanic" am plans in hohote...Dar mie de obicei cartile imi storc lacrimi serioase, nu filmele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eram cam copilita pe vremea filmelor indiene... "Lantul amintirilor" ma impresionase pina la citeva lacrimi...apoi, "Love story", "Undeva, cindva" (Christopher Reeve si Jane Seymour), parca un picut si "Titanic"-ul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi a placut ff mult The notebook(l am vazut in seara de rev. si chiar mi au dat lacrimile..asa putin:D-e superrr super tare,deci vi-l recomand!!!!!!!!!) ,Just like heaven(cu reese witherspoon)aseara l-am vazut si a fost misto...imi venea sa plang la o faza,Sweet Home Alabama si nu mi mai amintesc acu :flowers:??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×