Sari la conținut
Forum Roportal
pustnic_

Filme la care am plans...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...au trait fericiti pana la adanci batraneti? au murit de tineri intr-un accident de masina? ea la-a inselat cu postasul si intr-o criza el sa-a aruncat de pe pod?

am incercat sa-mi imaginez, dar n-am putut scoate mai mult :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...au trait fericiti pana la adanci batraneti? au murit de tineri intr-un accident de masina? ea la-a inselat cu postasul si intr-o criza el sa-a aruncat de pe pod?

am incercat sa-mi imaginez, dar n-am putut scoate mai mult :hi:

[snapbacca]51741[/snapbacca]

noa se pare ca ti-ai ratat cariera. Nu putea-i sa te faci regizor? ia uite cate lacrimi mai storceai. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca sunt demonita am plans la Titanic :hi: :tease: :sipwreccaed: cand a cazut Leonardo in apa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partea aia cu Leonardo si mie mi-a placut cel mai mult. Dar nu tin minte sa fi plans catusi de putin. Chiar din contra... ::hi::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sincer nici eu nu mi-am sors nici o lacrima la titanic.... :Pe si nu imi amintesc sa fi plans la vreun film.. :huggles:" dar sunt cateva filme care m-au emotionat cum ar fi faza de final de la "armaggedon", "leon"(care e si filmul meu preferat).....partea de final de la "Povestea noastra" cu Bruce Willis&Michelle Pheiffer-dragutel filmul si ai c invata din el :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...au trait fericiti pana la adanci batraneti? au murit de tineri intr-un accident de masina? ea la-a inselat cu postasul si intr-o criza el sa-a aruncat de pe pod?

am incercat sa-mi imaginez, dar n-am putut scoate mai mult :huggles:

[snapbacca]51741[/snapbacca]

 

 

EA MOARE ! EL se dovedeste a fii miracolul din viata ei !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate am stresat pe unii dintre voi : vedeti The Hours !

[snapbacca]48369[/snapbacca]

 

stiu ce vrei sa spui. de cand la-am vazut, am exact aceeasi tendinta de a-i bate pe toti la cap a-la vada..un film...care te lasa fara cuvinte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu dc, dar is foarte plangacioasa (la filme) :Pe Serios.....pana si la unele comedii plang :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu stiu dc, dar is foarte plangacioasa (la filme) :Pe  Serios.....pana si la unele comedii plang :De

[snapbacca]52687[/snapbacca]

 

happens to the best of us... ::soc:: :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm ... filme la care am plans :- :doh: :- ? "Sweet november" si cred ca voi plange de fiecare data cand il voi vedea ... altul? " City of angles" are o idee super cu toate ca sineva pe forum aici a zis ca e preluata dintr-un film nemtesc :agresiv: pana la proba contrarie, imi mentin ideea . "A walca to remember" chiar tb vazut :) e adorabil filmul ... si actorii ... si muzica ... :De :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×