Sari la conținut
Forum Roportal
amiglobe

Masca cu galbenus de ou

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut. Sunt noua pe site si am o intrebare. Am citit peste tot ca masca cu galbenus de ou, ulei de masline si miere face parul moale si stralucitor. Toate forumitele sunt incantate de rezultat. Eu am incercat de cateva ori insa parul meu devine aspru dupa aceea. Trebuie sa mai spun ca sunt in Germania si iau ouale de la supermarket. O fi fiind prea multe chimicate in galbenusurile de ou? Voi ce parere aveti? Eu cred ca ma las de masca :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi'a facut foarte bine masca cu galbenus de ou, ulei de masline si cateva picaturi de lamaie. Eu nu am incercat deloc cu miere... de cate ori ai folosit'o? cum ai folosit'o?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai am adaugat 2 galbenusuri de oua, 2 lingurite de miere si cateva de ulei de masline. Pasta omogena am intins-o pe par, am acoperit cu o punga din plastic si am stat asa 2 ore dupa care am spalat parul. N-a functionat prea bine. O sa mai incerc alte masti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai am adaugat 2 galbenusuri de oua, 2 lingurite de miere si cateva de ulei de masline. Pasta omogena am intins-o pe par, am acoperit cu o punga din plastic si am stat asa 2 ore dupa care am spalat parul. N-a functionat prea bine. O sa mai incerc alte masti.

 

nu mai folosi mierea. Inlocuieste mierea cu 2-3 picaturi de zeama de lamaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merci mult. O sa incerc si revin cu noutati :)

pupici

 

astept sa imi spui daca a mers. DAr nu te astepta sa ai rezultate dupa prma folosire. Foloseste'o de 2-3 ori apoi spune'ne.

Bafta! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am incercat-o dar probabil ca de la miere .. sau nu stiu, era cam aiurea , destul de aspru. Am incercat sa pun si zeama de lamaie.. e putin mai bine.. nu mai e atat de aspru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×