Sari la conținut
Forum Roportal
Marius-Doru

Deseneaza un porc, si iti voi spune cine esti!

Postări Recomandate

^ Uau...

Al meu e asta:

 

untitled-2.jpg

 

L-am desenat in Paint.

Editat de mysterious*girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Porcul meu mai mult seamana cu un caine, dar...

 

- Daca este desenat in centru, atunci de cele mai multe ori esti realista, nu intri in panica usor si reusesti sa privesti lucrurile in perspectiva.

 

- Daca porcul este orientat catre stanga, atunci esti foarte atasata de familie, crezi in traditie, esti extreme de sociabila si stii sa iti apreciezi prietenii.

 

- Daca ai facut mai mult o schema decat un desen in toata regula, atunci nu prea esti atenta la detalii, iti place sa iti asumi riscuri si iei decizii relative usor. Uneori esti prea neatenta si distrasa.

 

- Daca ai desenat 4 picioare atunci esti sigura pe tine si stii ce iti doresti de la viata.

 

- De urechi aproape am uitat

 

- Coada se observa bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca porcul are in picioare papuci imbracati in folie de staniol , sta pe un fotoliu si citeste "Iluzii pierdute" de Balzac, langa o cofetarie lacustra (!!!) pe care aterizeaza un elicopter din care iese Freddy Kruger pentru a asista la lansarea primei trasuri spatiale cu motor cu zurgalai trasa de 2 licurici cu fes , care urmeaza a fi lansata din curtea generalului in rezerva Ion, dar brusc, incepe sa ploua cu sange si toata lumea se culca multumita ? Asta ce inseamna ? Stai nu imi spune .... am prea multa imaginatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista imaginatie prea multa, cu cat mai multa cu atat mai bine ..... plus, ca sa citez un personaj din Baldur's Gate .... "Please don't touch me ... I'm super important !!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×