Sari la conținut
Forum Roportal
sioux

ce nota dati iubirii voastre dupa 5,10,15,20,25 de ani vechime relatie cu aceeasi persoana

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

imaginati-va ca relatia de iubire pe care o traiti acum va dura.poate ca asta va si doriti de fapt.

cum credeti ca va fi iubirea voastra peste ani?

mai intensa , mai putin aprinsa, mai echilibrata.

veti fi blazati si indiferenti?

 

despre mine:

a fost flacara la inceput. a durat.a fost de nota 10

a mai scazut iubirea . am dorit si despartirea. am renascut iubind din nou. mi-a fost si usor si greu. nelinisti si lacrimi.

de toate.

i-am recunoscut toate aceste stari. am discutat si am reusit in continuare sa ne iubim.

 

nu depinde doar de noi. exista mereu dependenta de vointa celuilalt .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imaginati-va ca relatia de iubire pe care o traiti acum va dura.poate ca asta va si doriti de fapt.

cum credeti ca va fi iubirea voastra peste ani?

mai intensa , mai putin aprinsa, mai echilibrata.

veti fi blazati si indiferenti?

 

Pe o scara de la 1 la 10 i-as da sotiei nota +infinit. A fost la inceput si iubire si pasiune. Intre timp pasiunea s-a mai stins. O reaprind trecand si prin alte paturi. Dar daca ar fi sa mai aleg o data tot pe ea as alege-o!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe o scara de la 1 la 10 i-as da sotiei nota +infinit. A fost la inceput si iubire si pasiune. Intre timp pasiunea s-a mai stins. O reaprind trecand si prin alte paturi. Dar daca ar fi sa mai aleg o data tot pe ea as alege-o!

 

 

cred ca te-am judecat gresit ...aparentele inseala .....iubirea voastra merita +infinit :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu am inca 5, 10, 15, 20 si mai departe de ani vechime cu aceeasi persoana, pot spune ca acord fiecarui partener avut sau viitor un mare 3.

Si sa considere ca am fost foarte indulgenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imaginati-va ca relatia de iubire pe care o traiti acum va dura.poate ca asta va si doriti de fapt.

cum credeti ca va fi iubirea voastra peste ani?

mai intensa , mai putin aprinsa, mai echilibrata.

veti fi blazati si indiferenti?

10. Fara doar si poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curioasa cine a fost sincer cand a scris ce a scris aici. :o:

 

Pentru ca a-ti face o imagine despre cum vei arata tu ca om peste 15-20 de ani este dificil, darmite cum va arata o relatie in care vor fi implicati 2 adulti in continua schimbare, ulterior aparand si copii.

 

Nu pot da note unui viitor imprevizibil, pot doar sa-mi doresc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De 8 ani sunt casatorita si avem un baietel de 5 ani si daca la inceput am dat nota 10 pt.mine si 10 pt. el, acum as da de 10 mai mult. Va pup :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur cand vad perechi care se iubesc tot mai mult. Noi avem doar 3 anisori si deja nu ma mai regasesc nici pe mine, da' nici pe el :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×